Bu Mayo Modelleri ile 2017 Yazının En Şık İsmi Sizsiniz!Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

2017 Yaz giyim modasını mayo modelleri ile keşfedin

Sahil şıklığının ön plana çıkmaya başladığı sıcak ve renkli aylara geldik. Kadınlar için kullanımı kadar görünümü de önemli olan mayo modelleri ile sahil boyunca kendi tarzını göstermek ve yazın canlılığını üstünde taşımak oldukça önemli. Bu nedenle sizler için seçtiğimiz sezonun çok konuşulan trendlerini taşıyan 2017 mayo modelleri ile siz de sahillerde hemen göstermeye başlayabilirsiniz.

Sezonun renklileri

yazlik giyim

Sezonun renkli mayoları arasında dikkatimizi hemen pileli straplez modeller çekiyor. Egzotik çiçek desenlerine uygun bir görünüm yakalanması için pilelerin kullanıldığı ve bu şekilde vücuda oturan yapısının hareketlilik kazandığı mayo modeli ile sahil boyu ışıldamanız mümkün.

yazlik giyim

Bir diğer egzotik desenler esinlenen mayo modeli ise sırt detayları ile karşımıza çıkıyor. Pilelerin ön kısımda yarattığı hareketliliğe sırt detayları ile yanıt veren mayolarda askıların bağcık formunda dekoltelerin iki yakasını bir araya getirdiğini görebiliyoruz.

yazlik giyim

Renkli mayolar demişken etnik desenli modellerden bahsetmemek olmaz. Oldukça canlı renklerin kullanıldığı bu mayo modeli ise V yaka derin göğüs dekoltesi ile sahilde dikkat çekici olmayı seven hanımların gözdesi olmaya aday.

Sezonun siyahları

Dilerseniz karın dilerseniz sırt bölgesindeki detayları en görünür kılan siyah rengi sahil modasının en bilinen yüzü.

yazlik giyim

Sahil modasında klasik şıklığımdan vazgeçemem, diyorsanız sizi siyah modeller ile karşılıyoruz. Ancak moda bu kadar hızlı değişirken klasikten klişeye geçmesine asla izin verilmeyen mayo modellerinde tabi ki tasarımcılar yine özgün tarzını gösteriyor.

yazlik giyim

Siyah renginin işlenen her detayı dikkat çekici bir şekilde belli edebilmesinden yararlanılan mayo modellerinde dantel görünümlü dilerseniz iri, dilerseniz küçük delikli desenler görüyoruz. Göğüs bölgesinde düz tasarımlar sayesinde daha toparlayıcı olabilirken, kalça kısmında incelen doku ve karın kısımlarındaki kendinden desenli görüntü, adeta sizi daha seksi göstermek için yaratılmış.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*