Bu Rengarenk El Yapımı Sandalet Modellerine Bayılacaksınız!Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sandaletler hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Bahar ve yaz aylarının en sevilen ve en rahat ayakkabı seçeneği olarak bilinen sandalet modelleri 2017 ayakkabı modasına hızlı bir giriş yapıyor. Bu hızını yarattığı renklilik ile destekleyen sandalet modelleri, rahatlığı eğlence ile buluşturan el emeği işlemeler ile yazı ayaklarımızda hissettirecek görüntüler ortaya koyuyor. Özellikle bohem tarzın temsilcisi hanımların bayılacağı bu renkli sandalet modellerini hep birlikte keşfediyoruz!

el yapimi sandaletler

Rengarenk sandaletler

Sandaletlerde yalnızca işleme yönünden değil, genel tasarım olarak da oldukça canlı renkler görüyoruz. 2017 ayakkabı modasının böylesine genç bir görünüm ile karşımıza çıkması bizleri oldukça keyiflendirirken, ayakkabı tutkunlarına ise içlerindeki canlılığı ayaklarına yansıtma imkanı doğmuş oldu.

el yapimi sandaletler

Kırmızı ve mavi gibi ana renklerin en dikkat çekici tonlarının kullanıldığı sandalet modellerinde taban kısmının da renkli olması ya da taban yönünden klasik deri anlayışına itaat edilen modellerin tercih edilmesi ise tamamen sizin zevkinize kalmış. Ancak bu sandalet modellerini can alıcı kılan ise renk yönünden zenginliğinden ziyade el işlemesi desenleri ve püskül ya da ponpon gibi ek detayları.

el yapimi sandaletler

Nazar boncuklarından renkli pullara kadar eğlenceli görünüm ile özdeşleştirdiğimiz ne kadar süsleme detayı varsa hepsini bir arada görmemizi sağlayan bu tasarım fikri karmaşadan doğan şıklık yaratma tabirini açıklar cinsten.

Farklı fikirler

el yapimi sandaletler

Sandaletleri daha farklı kılmak için süslemelere ek olarak iplerden de yardım alınmıyor değil. Dilerseniz bacaklarınızı bir file gibi kaplayan çapraz bağcıklardan da ilham alabilir, eğer sandaletinizde böyle bir model yoksa biraz ip ve tutkal ile bu fikri siz de kolaylıkla hayata geçirebilirsiniz.

el yapimi sandaletler

Sandaletlerin ayaklarınızdan biraz daha büyük olan tabanları rahat hareket edebilmek için özellikle sahil kenarı yerlerde ve kum zeminlerde eminiz oldukça işinize yarayacaktır. Süet püsküller ile hareketlendirilen renkli el yapımı sandaletler sahile uyum sağlama konusunda her açıdan avantajlı.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*