Bu Sene Parlamaya Hazır Olun!Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Bu sene kadifeler, kürkler derken bir moda akımı daha yine olabildiğince göz alıcı şekilde geliyor ve sokaklar payetlerin ışıl ışıl görünümü ile sallanıyor. 2017 kadın giyim modası içerisinde farklılıkları ve yenilikçi tarzları görmeye yeni yeni alışırken payetlerin birkaç sene öncesine geri dönüşü sağlayan trend parçaları ile gardırobun arkasında kalan ceketlerden pantolonlara birçok giysimiz yeniden gündeme geliyor.

kadın giyim

Her adımızda göz alın

Tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak olan payetler artık yalnızca geceleri değil gündelik kullanımı ve gündüzleri daha da aydınlık kılışı ile kış modasının en cesur yüzü olmaya geliyor.

kadın giyim

Bol kesimin kollardan paçalara kadar her alanda kendini gösterdiği sezonda payetler salaşlığı şıklıkla birleştiriyor ve ortaya harika tasarımlar çıkıyor. Kol kenarı ya da paçalardaki şerit detaylar ile dengenin sağlandığı parlak pantolon ve etek modellerinde ise uyum konusunda sıkıntı yaşayacaklarını düşünenlere beyaz ve siyahın farklı tonları öneriliyor.
Her adımı ile capcanlı görünmek isteyen cesur kadınlara daha gençlik katacak olan payetlerde farklı renk alternatifleri bulmak mümkün. Birçok farklı ve parlak rengin katman katman bir arada yer aldığı kovboy kesim püsküllü ceketler özellikle kışlık short modelleri ya da sandaletler ile harika bir uyum yakalarken özellikle kısa ve düz etek modellerine renk katmak isteyenlere de fırsat payetlerle doğuyor.

kışlık etek

Detaylara önem verenlere

İsterseniz payetleri elbise modellerinin ya da kombinin tamamında kullanmanız mümkün olduğu gibi bu öneri sizin için fazla cesursa özellikle iş hayatı gibi alanlarda da payet kullanmak istiyorsanız yardımınıza payetin yer verildiği detaylar koşuyor.

kışlık kadın giyim

Yalnızca kolun belli kısımları ya da yalnızca şeritler halindeki detaylarda yer verilen payetler dilerseniz aynı renklerde parlak ayakkabılar ile ince bir uyum sağlayarak oldukça zevkli ve özenli bir tarza sahip olmanızı sağlayabiliyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*