Bu Sıradışı Ayakkabıları Taşımak Cesaret İsterYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

En sıra dışı ve çılgın ayakkabı modelleri

Sıra dışı ve cesur kadınlar için giyimlerinin tarzlarının bu karakter yapısını yansıtması oldukça önemli. Ancak tarzında ne önceliği olursa olsun, ayakkabılar tüm kadınların vazgeçilmezi. Cesur kadınlar için dizayn edilen bu ayakkabı modelleri ise kadınların ortak tutkusunu farklı ruhlara yorumlamakta oldukça başarılı. Siz de içinizdeki cesur, modern ve farklı kadını ayakkabı tutkunuzla bir araya getirmek için bu sıra dışı ayakkabı modellerinden ilham alarak harekete geçin, bırakın tüm gözler sizin üzerinizde olsun.

Renk ve desen çılgınlığı

siradisi ayakkabi modelleri

Çılgın bir ayakkabı modelinde elbette öncelikli olarak bu çılgınlığı yaratmak için renk ve desenlerin canlı dünyasına dalmanız gerekiyor. Neon renklerin ya da lame parçaların aralara serpiştirildiği ayakkabılarda genel olarak mor ya da turuncu gibi göz alıcı renklerin birlikte ve zemin olarak kullanıldığını görebilirsiniz. İnce topuk modeli ile iddiasını arttıran ve canlı renklerini kadınsılığa dönüştüren bu ayakkabılar için ”cesaret gerektiriyor” demek yanlış olmayacaktır.

siradisi ayakkabi modelleri

Ayakkabıları desen yönünden çılgın olarak nitelendirmek için bildiğimiz desen anlayışının dışına çıkan görüntülere rastlamamız da mümkün. Topuk kısmının farklı nesnelerin formuna dönüştürüldüğü ve kırmızı gibi cesur renklerin süet şıklığı ile birleştirildiği ayakkabılar, doğadan ilham almayı seven kadınlar için ideal olabilir.

En ünlü markalardan en büyük çılgınlıklar

siradisi ayakkabi modelleri

Ayakkabılarda risk almayı sevenleri sadece özel tasarımcıların ve butik mağazaların düşündüğünü sanmayın. Enn pahalı ve gözde markaların bile sıra dışı kadınlara özel tasarımlarını bulabilmeniz, günümüz modernizm anlayışı ile mümkün.

siradisi ayakkabi modelleri

Gucci gibi markaların bu gibi sıra dışı modellerini görebilir belki de ilk başta bunun yalnızca modellere özel bir farklılık olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak modern ve yeniliğe açık duruşunu yansıtmak isteyen kadınlar için aslında bu görüntüler çok da alışılmışın dışında değil. Özellikle de topuk tasarımına odaklanılan bu farklılık anlayışında sizleri daha çok dore gibi parlak metalik renklerin ışıltısı karşılayacak.

siradisi ayakkabi modelleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*