Bu Trendler Tüm Kadınlara Yakışıyor!Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Etkileyici kadınların stil ipuçları

Bazı trendler vardır ki istisnasız tüm kadınları daha havalı göstermeyi başardığı gibi her tarza uyumlu seçenekler de sunar. Çılgın ruhlar için renkli ya da klasik kadınlar için sade alternatifleri bulunan, ancak ne şekilde olursa olsun zamanında herkes tarafından kimin uyguladığı önemli olmaksızın kadınları daha güzel ve stil sahibi gösteren önerileri siz de yakalayın.

Trençkotlar

stil ipuclari

Bahar demek bir türlü ne giyeceğimize karar veremediğimiz, bir serin bir sıcak havalar demek. Ağır ceketlere ya da kalın paltolara veda etmekle birlikte, ince ve hafif parçalar ile sokağa fırlamak için henüz erken olsa da trençkotlar bu bahar günleri için kadınların adeta kurtarıcısı. Özellikle iş hayatında tercih ettiğiniz kombinlere şıklığınızdan ödün vermenize gerek kalmadan etkili bir uyum sağlayan trençkotların daha genç hanımlar için rengarenk hallerini de görmemiz mümkün.

Siyah çorap

Siyah opak çoraplar uzun yıllardır modanın gizli kahramanları. Mini eteklerden abiye elbiselere kadar birçok parçanın tamamlayıcısı çorapların tek özelliği bütünlük sağlaması değil elbette. Şık kadınların feminen görünümünü arttıran ve onları daha seksi kılan opak siyah çoraplarda son zamanlarda genç hanımlar için kendinden desenli ilginç modeller de görmek mümkün.

stil ipuclari

Stilettolar

Stillettolara en büyük yüksek topuk düşmanlarının dahi karşı koyabileceğini sanmıyoruz. Öyle ki ne giyersek giyelim bir anda stil sahibi ve kadınsı bir görünüm yaratan bu ayakkabılar aynı zamanda daha uzun görünmemizi de sağlıyor. Ayakkabı tutkunlarının favorisi stilettolar, klasik şıklığın vazgeçilmezi.

stil ipuclari

Minimal dövmeler

Bu dövmeler çok konuşuldu, trend gündeminin zirvesine çok kez oturdu. Ancak uzun zamandır göz önünde olsa da asla bıkmadığımız minimal dövmeler modern kadınların imzası haline geldi. Bu trend uzun bir süre daha tenimizi süsleyecek gibi görünüyor.

stil ipuclari

Fötr şapkalar

Tarzınız ne olursa olsun elbet size uygun bir şapka modeli bulmanız mümkün. Ancak kendi içinde fark yaratan fötr şapkalar sportif kombinleri şık, gündelik kombinleri tarz sahibi ve şık kombinleri marjinal kılmak için akla ilk gelen seçeneklerden.

stil ipuclari

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*