Burnu Kalkık Gösterecek Makyaj ve Ürün ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Burnu Küçük Göstermek için İpuçları

Burnunuzu kalkık ya da küçük göstermek için pahalı ve acılı estetik operasyon süreçlerine ihtiyacınız yok.

Basit gölge oyunları sayesinde burnu küçük göstermenin yollarını keşfetmek mümkün olduğu gibi, doğru kontürleme ile sandığınızdan çok daha az ürünle bu işlemi tamamlayabilirsiniz.

Makyaj Urunleri

Yalnızca üç basit ürün ve onlara ait basit ışık oyunları ile burnunuzu dilediğiniz gibi biçimlendirmek ve burnunuzdaki kusurları kamufle etmek mümkün olabiliyor. Siz de kusur kapama makyajı için adım adım dünya markalarının ürünlerini nasıl uygulayabileceğinizi keşfedin.

Lumi Magique Fondöten Rose Porcelain

Yanağınızda deneyerek teninizle aynı renk olduğuna karar verdiğiniz fondöteninizi burun kemiğinizin üzerine uygulayın. Fondöten uygulaması konusunda hassas olarak, fırça ile uygulamaya çalışın ve teninize direkt uygulamadan kaçınarak hem yapay bir görünümden hem de cildinizi yıpranmalardan koruyun.

True Match Fondöten Beige

Makyaj Urunleri

Kullandığınız fondötenin gölgelendirme işlemi için teninizden en az iki ton daha koyu olmasına dikkat edin. Doğru fondöten seçimi için boyun bölgenize ya da elmacık kemiklerinize sürerek tercih yapabilir, el kenarınızı da test ürünü deneme amacıyla kullanabilirsiniz.

Koyu renkteki fondöteniniz kontürünüzün saklamak istediğiniz noktalarında kullanımı içindir. Bu nedenle burnunun iki yanına ve en uç kısmına yassı ve küçük bir fırça yardımı ile koyu rengi uygulayın.

Yves Saint Laurent Touche Eclat Kapatıcı

Makyaj Urunleri

Şimdi sıra açık renk fondöten ile ön plana çıkarmak istediğimiz noktaları aydınlatmaya geliyor. Yine küçük uçlu ve yassı bir fırça alın ve fondöten uygularken dikkat edileceklere özen göstererek uygulamanızı gerçekleştirin. Ancak farklı olarak bu defa yalnızca burun kemiğiniz boyunca ince bir hat halinde uygulama yapın.

Burnunuzun geniş kanatlı yapısının gölgelenerek yalnızca kemiğe odaklanan ince bir yapıya büründüğünü anında siz de fark edeceksiniz.

fondöten uygulaması, kusur kapama makyajı, burnu küçük göstermenin yolları, fondöten uygularken dikkat edilecekler, doğru fondöten seçimi

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*