Cesur Tarzları Sevenlere İç Çamaşırı ile Gelen ŞıklıkYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

CESUR TARZLAR ve SOKAK MODASI

Bu sene modanın transparan ve dekolteli tasarımları kendini daha çok ortaya koyuyor ve iddialı görünmeyi seven kadınlara gündelik giyimde de bu tarzını yansıtma fırsatı sunan bir akım ortaya çıkıyor. 2017 modasının en iddialı tarzlarından biri olan iç çamaşırları ile dışarı çıkma fikri ise sizin cesaretinize bağlı olarak dilediğiniz açıklıkta olabiliyor.

Cesur Pozlar Cesur Pozlar
İç giyim dışa çıkıyor
İç giyimde kullandığımız kombinezon, korse, sutyen gibi parçalar kendine sokak modası kombinlerinde yer ediniyor ve kendini belli etmek için can atıyor. Dilerseniz dekoltelerinizle ortaya koyabileceğiniz bu çamaşırların yanı sıra dilerseniz en masum giysilerinize kendi dekoltelerinizi kendiniz ekleyebilirsiniz. Sıradan kot ya da çizgili kumaş gömleklerinizin üst kısmını tek omuz kullanabilir ya da göbek kısmını bağlayarak düğüm detayı yaratabilirsiniz.
Siyah parlak tayt ya da yırtık kotlarla birlikte kullanabileceğiniz bu görünümünüze dilerseniz daha şeffaf parçalar da ekleyebilirsiniz.
Cesur Pozlar

Kısa ve şeffaf yarım kollu bluzlarınızla dilediğiniz korseyi gösterebilir, tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. 2017 Kış Sokak modasında cesaretin ön planda olacağı iddialı parçaların kullanıldığından emin olarak özgürce kararınızı kendiniz verebilirsiniz. Özellikle asi görünümü seven punk tarzı yakalamaya çalışanlar için biçilmiş kaftan olan bu tarzda gösterişli saçlar ya da takılar yerine dalgalı ve serbest saçları ya da dağınık doğal topuzları kullanabilirsiniz.

Cesur Pozlar
İç giyimin sakin parçaları
Daha çok iç giyim modasında gördüğümüz parlak saten üstlerin kotları tamamlamak için sokağa çıkmaya başladığınız da görüyoruz.

Cesur Pozlar

Serin havalarda kot ceket ya da deri ceket modelleri ile birlikte kullanmanız için uyumlu bir tarzı olan bu parçalarda dantel detaylarından düz renklerin farklı tonlarına kadar birçok alternatiften dilediğinizi seçerek siz de cesaretinizi ortaya koyabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*