Çiçek Taçları ile Yapabileceğiniz Saç Modelleri ile Periler Gibi GörününYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Peri masallarından çıkmış gibi

Siz de saçlarınız ve onlara taktığınız doğal aksesuarların önde gelen türü olan çiçek taçları ile peri masallarından çıkmış gibi görünmek istemez misiniz? Dilerseniz romantik buluşma, dilerseniz arkadaşlarınızla bir kır yürüyüşü, dilerseniz bir akşam üstü çayı… Konseptiniz ne olursa olsun en sade anların en masum parçası olacak olan çiçek taçları ile saçlarınıza bir anda masumhane bir hava katabilirsiniz. Size özel çiçek taçları ile birlikte kullanabileceğiniz saç modellerini birlikte inceleyelim.

cicekli sac modelleri

Rengarenk taçlar

Saçlarınızda farklı günler için farklı modeller seçebileceğiniz gibi elbette farklı saç aksesuarları da seçebilmeniz mümkün. Bu konuda ise sınırsız seçeneği ile kucak açan doğanın en renkli parçası olan çiçeklerden dilediğiniz gibi faydalanmayı unutmayın.

cicekli sac modelleri

Dilerseniz bir kır yürüyüşünü krem rengi kombinlerinizi renklendirmek için saçlarınızda iri ve canlı renklerden oluşan çiçekler ile tamamlayabilirsiniz. Özellikle pastel tonlarda keten gömlek ve şile bezi etekler giyebilir, bu görünüm için sadece pembe morun en canlı tonlarından oluşan çiçek taçlarını kullanabilirsiniz.

Farklı saç modelleri ile çiçek taçları

Sizi tam bir doğa perisi gibi gösterecek olan taçlarınıza bizce en çok yakışan modellerden biri doğal örgüler olacaktır. Özellikle saçlarınız uzunsa omzunuzdan aşağı sarkan tek bir örgü, çiçeklerin kondurulması ile birlikte bir anda sizi doğanın bir parçası kılacaktır.

cicekli sac modelleri

Saçlarınız uzun örgüler için kısa kalıyorsa asla dert etmeyin. Düğün günlerinizde de tıpkı gündelik kullanımınızdaki gibi tercih edebileceğiniz çiçek taçlarını, sezonun en masum trendlerinden biri olan dağınık topuzları taçlandırmak için de kullanabilirsiniz. Topuzunuzun başlangıç noktasına yeşil yapraklarla kombine edilen pembe gülleri sıkıştırmanız bu görüntüyü tamamlayacak ve sizi gerçekten özel kılacak bir saç modeli oluşturacaktır.

cicekli sac modelleri

Renkliliğe doyamayanlara

cicekli sac modelleri

Çiçeklerin renkliliğine doyamıyorsanız elbette renkli saçlarınızı daha da dikkat çekici kılmak için çiçeklerden yardım alabilir ya da bu taçları kullanacağınız günlerde uygun renklerde sprey boyalar sıkabilirsiniz. Özellikle kızıl saçlarda yeşil yaprakların harika bir uyum yakaladığını ise belirtmeden geçemeyeceğiz.

cicekli sac modelleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*