Çok Şaşıracağınız Örgülerde Bağcık TrendiYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Örgülerde kurdele ve bağcıklar

Örgü modelleri sportif tarzın ya da taptaze görünen canlı kadınların hareketli anları için en kurtarıcı saç modelleri arasında geliyor. Son dönemde oldukça çeşitlendirilen örgü modelleri belli ki günümüz kadınları için yeterli olmuyor. Örgülerini daha farklı kılmak isteyen kadınlar için bağcıklı örgü trendi iyi bir seçenek olabilir. Saçlarınızı yoğun günlerde ya da dağınıklığından şikayet ettiğiniz zamanlarda anında tarz sahibi bir görüntüye sokmak için siz de bağcıklardan yardım alın.

bagcikli orgu

Örgüleri kurdeleler ile birleştirin

Saçlarınızın tepesinden itibaren başlayarak paralel iki sıra halinde klasik balık sırtı örgüler yapıp, bu örgü boğumlarının arasından kurdeleler geçirerek spor ayakkabıların nostaljik bağcıklarına göndermede bulunabilirsiniz. Kullandığınız kurdelenin ince ve mat olması nedeniyle giyiminizde de daha gündelik parçalar tercih edebilir hatta okul günleri için bu örgüleri minik bir kurdele ile sonlandırabilirsiniz.

bagcikli orgu

Dilerseniz örgülerinizi paralel tutmak zorunda değilsiniz. Yine ayakkabılardan ilham alan görüntüler için saçlarınızın iki yanından örgülere başlayarak bitimini küçük bir kurdele ile yapabilir, iki örgüyü birleştirmek için kullandığınız kurdelenizin rengini saç renginize göre seçebilirsiniz.

bagcikli orgu

Saçlarınızda ne kadar dikkat çekici bir görüntü yakalamak istiyorsanız o kadar kalın ve parlak kurdelelere yer verebilirsiniz. İri kurdeleler kullanarak bu saç modelleri uygulamasına başvurduğunuzda yine örgülerinizin kalın yapıda olması gerektiğini unutmayın.

bagcikli orgu

Bu parlak kurdeleleri özellikle balyajlı saçlara sahipseniz geçişli görünümün efektifliğini arttırmak için kullanabilir, saçlarınızın arasında sanki parlak renk geçişleri varmış gibi gösterebilirsiniz.

Kendi saçlarınızı kurdele yapın

bagcikli orgu

Kurdele kullanmak yerine aynı modeli kendi saçlarınızın doğal yapısından ilham alarak denemeye ne dersiniz? Saçlarınızı örerken ince birer tutam ayırarak ilerleyin ve bu tutamları ikinci örgüye dahil edin. Çapraz şekilde aldığınız tutamlar ile bu modeli uygulamanın göründüğünden çok daha kolay olduğunu siz de keşfedeceksiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*