Dağınık Kısa Bob Kesim Saç ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Bob kesim trendini dağıtıyoruz

Saçlarda Bob kesim trendinin ne denli sık tercih edildiğini ve modaya ne kadar hakim olduğunu hepimiz görebiliyoruz. Ancak trendlerin bir türlü rahat durmadığı günümüzde hemen her alanda değişim rüzgarlarını görüyoruz. Öyle ki Bob kesim gibi uzun zamandır yeri sarsılmamış olan trendimizde bile kendi içinde yenilikler görmek mümkün. Doğallık ve biraz da asilikten nasibini alan trendler dünyasının 2017 ayağında saçları dağıtarak nasıl daha havalı görebileceğiniz en iyi Bob kesim saç modelleri ile birlikte keşfediyoruz.

daginik kisa bob

Farklı Bob kesimlere doğal dalgalar

Saçlarınızda Bob kesim boylarından kendi dilediğinizi seçtikten sonra sıra şekillendirme basamağına geliyor. Saçlarınızı şekillendirirken eğer gündelik bir kullanıma uygun hale getirmeyi amaçlıyorsanız bu sezon kesinlikle doğal dalgalardan ilham almaya bakmalısınız. Doğal dalgaları saçlarınızın özellikle ön ve üst kısımlarında yoğunlaştırarak sonrasında dağıttığınızda çok daha hacimli saçlar elde edebilirsiniz. Bob kesim saçları olmasına rağmen saçlarının ince telli ya da sönük olmasından dolayı şekillendirmekte sorun yaşayanlar için doğal dalgaları kullanmak oldukça akıllıca olacak.

daginik kisa bob

Dalgaları dilerseniz hafif bir hacim kazandırdıktan sonra kulaklarınızın arkasına atarak rahat, dilerseniz de tek bir tarafa doğru gelişi güzel atarak çok daha salaş bir sokak görünümü yakalayabilirsiniz. Emin olun saçlarınızın bu hali oldukça modern bir görünüm elde etmenizi sağlayacak.

daginik kisa bob

Kakülleri kullanın

daginik kisa bob

Bob kesim saçlara daha dağınık ve salaş bir hava kazandırmada en büyük yardımcımız kaküller olacaktır. Kaküllerinizde de tıpkı saçlarınızın arka kısmında olduğu gibi dalgalara yer vermekten çekinmeyin. Yüzünüzün önüne dökülen kaküllerinize biraz elinizle şekil vermek bu doğal görünümü tamamlamak için yeterli olacak.

daginik kisa bob

Kaküllerinizi tek tarafa atacaksınız da kesinlikle daha yoğun ve minik dalgalar kullanmalı ve bu bukleli görünümü saçlarınızı dağıtmak için kullanmalısınız. En şık kombinlerinize bile uyum sağlayacak bu görüntünün ömrünü uzatmak için biraz saç spreyi kullanmayı da unutmamalısınız.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*