Daha Neşeli Bir Gün için Keyifli ÖnerilerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

İster kötü bir geçirmiş olun ister neşenizin azaldığını hissettiğiniz yorgun bir günü daha eğlenceli bir hale getirmek istiyor olun hayatınızdaki küçük değişiklikler ve birkaç küçük sağlıklı yaşam önerisi ile gününüze keyifli bir hava katmak mümkün olabiliyor.

kahve içmek

Kadınların en tatlı kaçamağı

Tüm kadınların buluştuğu ortak noktalarından en tatlısı olan sıcak çikolatalar gününüzü daha keyifli bir hale getirmeye yetebiliyor. Sizi tamamen rahatlatan, yapımının kolaylığı ile gün içinde hep yanınızda olabilen, oldukça da lezzetli olduğu konusunda herkesin hemfikir olduğu sıcak çikolata sayesinde anlarınızı daha tatlı yapabilirsiniz. Sıcak çikolata tarifi konusunda değişik fikirlere ihtiyacınız varsa balkabağı, naneli şeker ve anason çubukları sıcak çikolatayı her zamankinden farklı bir lezzete büründürebiliyor.

film izlemek

Akşamlarınızı değerlendirin

Eğer akşamlarınızı ev işi yapmak ya da boş vakti değerlendirmek gerektiği konusundaki kararsızlıklarla geçiriyorsanız kendinizi şımartırken eğlenmek için konforlu sinema geceleri düzenleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte rengarenk minderlere yayılarak sıcak içecekleriniz eşliğinde evde sinema keyfinin tadını çıkarabilir ya da yalnızca kendinizle baş başa kalarak sinemanın kafa dağıttığı kadar ufuk da açan özel dünyasına dahil olmayı düşünebilirsiniz.
Kendinizi evinizde şımartın

Evinizin konforunda spa keyfi ile rahatlamak ve günün bütün stresini atmak isterseniz bunun sandığınız kadar zor olmadığını bilmelisiniz.

küvette yıkanmak

Kendinizi egzotik kokulu mumlar ya da yine kokulu banyo köpükleri ile dolu bir küvete atabilir, evinizi beş yıldız bir spa salonuna çevirmek için yalnızca dakikalarınızı ayırmanızın yeterli olduğunu görebilirsiniz.

stres atma yöntemleri

Eğer evinizde küvetiniz yoksa stres azaltma yöntemleri içerisinden kanıtlanmış etkiye sahip spadan mahrum kalmak zorunda değilsiniz. Evinizin salonunu yumuşak minderler, sıcak bir battaniye, kokulu mumlar ve çubuklar, hafif müzik ve loş ışık ile yine meditasyon ve dinlenme için harika bir alana dönüştürebilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*