Dakikalar İçerisinde Harika Görünmenizi Sağlayacak Hızlı Saç ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Kolay ve hızlı saç şekillendirme

Saçlarınız ister kısa ister uzun olsun, onların dilediğiniz gibi görünmesi için en acil durumlarda bile ne kadar uğraştığınızı biliyoruz. Çünkü şekli ile havanızı bir anda tastamam değiştirebilme özelliğine sahip olan saçlarımız, gerçekten özenli davranmanızı hak ediyor. Peki saçlarınıza ayırdığınız rutini oldukça kısaltacak ancak sizi yine de dışarı çıkmaya hazırlayacak saç modellerini keşfetmeye var mısınız?

Şık topuzlar

hizli sac modelleri

Saçlarınızı tepeden sıkı bir at kuyruğu yapın ve yavaşça bu atkuyruğunu dibinden gevşetin. Saçlarınızın arka kısmında bir miktar bombe olması daha bile hacimli saçlar etkisi yaratacağı içi iyi olacaktır. Saçlarınızı kuyruk yaptığınız tokadan tekrar kuyruk yapacak gibi geçirirken yarıda bırakın ve oluşan bu topuzu ellerinizle yanlara doğru açın. Saçlarınızın uçlarını dağınık bir şekilde bu gevşek topuzun etrafında dolandırdıktan sonra kulaklarınızın ve alnınızın üstünden birkaç telin serbest kalmasına izin verin.

hizli sac modelleri

Saçlarınızı yarım at kuyruğu şeklinde başınızın tepesinde topladıktan sonra ortadan açtığınız bir boşluktan kuyruğunuzu bir kere geçirin. Bu kendi etrafında döndürdüğünüz kuyruğu örerek örgüden bir tutam oluşturun. Örgüyü her bir boğumu bir çiçek yaprağı gibi görünecek şekilde parmaklarınızla ovarak gevşetin. Sonra bu tutamı kendi etrafında bir topuz oluşturduktan sonra tel tokalar yardımıyla sabitleyin.

hizli sac modelleri

Başınızı öne eğin ve saçlarınızı ense dibinizden itibaren saç uçlarına doğru balık sırtı şeklinde örerek ilerleyin. Başınızın tepesine geldiğinizde at kuyruğu yaparak saçlarınızı sabitledikten sonra kendi etrafında döndürdüğünüz kalan saçlarınızla bir topuz yaratın.

hizli sac modelleri

Saçlarınızı iki yandan tutamlar alarak kıvırın ve her kıvırma işlemi sonrasında yarım topuz şeklinde tutturun. Bu mini topuzlar alt alta harika görünecek.

Acelesi olanlara

Benim çok acelem var, diyorsanız saçlarınızı örün ve düzleştiriciniz ile birkaç defa örgünüzün üzerinden geçin. Saçlarınız açtığınızda oldukça doğal görünen dalgalara sahip olacaklar.

hizli sac modelleri

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*