Dakikalar İçinde Harika Görünmek için Hızlı Güzellik TüyolarYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Yalnızca 5 dakikanızı ayırmanız yeterli!

Vaktiniz mi az? Oldukça yoğun bir günün içinde misiniz? Makyaj yapmak istemediğiniz rahat bir pazar sabahı mı? O zaman siz de doğallığınız ile herkesi büyülediğiniz ve daha da güzel görünmenizi sağlayacak makyaj tüyolarımızı keşfederek en yoğun günlerde bile göz alıcı olabilirsiniz.

hizli makyaj

Hafif parıltı

Özellikle bronz ve buğday tene ok yakıştırdığımız highlighterlar sanılanın aksine yalnızca yoğun kontürleme sonrası değil, doğal bir parıltı kazandırmak için de tercih ediliyor. Parıltının kendisi için fazla klasik bir görüntü olduğunu düşünenler kadınları ise Dikkatleri Çekmek için Parlak Cilt Makyajı yazımızda detayları keşfetmeye bekliyoruz.

hizli makyaj

Renk seçiminde kumralsanız gümüşlere, buğdaysanız altın tonlarına yer verin.

 

Hafif kapatıcılar

Yüzünüz ve boynunuzun ara renginde bir fondöten uygulayın. Ancak çıplak tene uygulama yapacaksanız mineral içerikli ürünler seçmeye ve bu sayede cildinizi de beslemeye özen gösterin. Kalıcı ve tazelemesi kolay ürünler olan fondötenler minik kusurları örterek daha rahat olmanızı sağlar.

hizli makyaj

Göz kapakları üstüne hafif ince bir çizgi halinde likit eyeliner uygulayın. Pigmentinin çok yoğun olmamasına dikkat edin. Maskaranızı ise yalnızca birkaç vuruş olacak şekilde üst kirpiklere uygulayın.

hizli makyaj

Yumuşak bir pembe tonunda hafif bir allık ve aynı tonlarda bir parlatıcı uygulayın. Allık seçiminiz kumralsanız krem, esmerseniz daha sıcak bir görünüm için toz bronzlaştırıcı şeklinde olsun.

Saçlarınızı da unutmayın! Saçlarınızı bir gece önceden örerek sabah doğal dalgalar elde edebilirsiniz. Bu dalgaları dilerseniz minik bir atkuyruğu, dilerseniz başınızın üzerinde küçük yarım topuz ile toparlayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*