Dekorasyonunuz için Hipnotize Edici Etkisi ile Şivron Desen FikirleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Simetri severlere şivron desen önerileri

Simetrik duruşu, hipnotize edici etkisine rağmen göz yormayan senkronizasyonu, ritmik geçişleri ile geometriden ilham alan basic desenlerin en bilinenlerinden şivron, dekoraayon modasını etkisi altın almış durumda. Şivron desenin farklı kullanım alanlarına keşfederek evinize bu yalın modernliği getirmek ise sizin elinizde.

sivron desenler dekorasyon

Duvarlarda şivron

sivron desenler dekorasyon

Şivronun iri şeritli ya da ince şeritli hallerini duvar kağıtları arasında görmek mümkün. Zoom yapılan desenleri daha sıcak bir havaya sahip evlerde dengeleyici bir duruş katmak için kullanmanz ve ince çizgileri daha post modern evlerde kitap köşesi ya da yatak başı gibi özel alanlarda tercih etmeniz öneriliyor. Özellikle uyum açısından beyaz, gri ve siyah renklerde şivron desen kalıplarını daha sık görüyor olmamız ise işlerinizi kolaylaştırıyor.

sivron desenler dekorasyon

Konfeksiyonda şivron

Nevresim takımları, kilimler ve perdeler… Şivron etkisine yer vermek için evinizde birçok alan olduğunu fark edebilirsiniz.

sivron desenler dekorasyon

Daha çok renkliliği ve çeşitliliği sağlamak istediğiniz büyük pencereler ve düz renk duvarlar ile birlikte kullanabileceğiniz şivron perdeler, ferahlığın ve sadeliğin halim olduğu odalarda yer alırsa sizin için daha iyi olacaktır.

Mobilyalarda şivron

sivron desenler dekorasyon

Mobilyalarda şivron kullanımı modern ve yaratıcı şekillerde karşımıza çıkıyor. Öyle ki her şeridi ayrı bir çekmeceye denk gelmesi ile kahve, gri, beyaz gibi temel dekorasyon tonlarının geçişinin sağlanması şivron deseni daha çok ok desenleri gibi görmemizi de sağlıyor.

Döşemelerde şivron

Döşemelerde şivron farkını yaşamak için iri boylarda mermer dizilimlerinde yararlanılabilir. Parlak dokusu ile şivronun etkisini pekiştiren bu desenler yerlerdeki dikdörtgen sınırlar içerisinde kalışı ile adeta bir tablo etkisi yaratıyor. Özellikle düz duvarlara ve aydınlık iç ortamlara sahip olup dekorasyonunu duvarlara dokunmadan hareketlendirmek isteyenler için yerleri bu şekilde değerlendirmek akıllıca olacaktır.

sivron desenler dekorasyon

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*