Deri Çanta KombinleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Bir çanta klasiği: Deri

Deri demek çantanın hammadesi olmak için yaratılmış bir doku demek. Çantalara dokunduğu anda onları daha da özel kılan bir malzeme varsa şüphesiz o da deriler. Canlı renklerde işlenmiş derilerden, eskitilmiş antika havasında derilere kadar birçok farklı alternatif deri çantalarda sizleri bekliyor. Peki deri çanta modelimize karar verdikten sonra giyimde neleri tercih etmek gerekiyor? Kombin oluşturmada derinin önderliğinde tarzımızı çiziyoruz.

Eskitilmiş deriler

deri canta

Derilerde aşınma etkisinden yararlanılarak antika ve eski havası verilen ağır başı modeller tercih ediyorsanız, aynı çizgide kombinler oluşturacağız demektir. Fazla dikkat çeken parıltılar kullanmanızı pek de önermediğimiz bu parçalarla birlikte eğer rahatlığınızdan da taviz vermek istemiyorsanız spor kombinler oluşturma konusunda kotlardan yardım almanız akıllıca olacak.

deri canta

Kotlarınızı dilerseniz aynı deri formunda çizmeler ile bir arada kullanmanız mümkün. Aksesuarlarınızı da altın renginde seçerek bu olgun çanta modellerine yine ağır bir duruşla yanıt verebilirsiniz.

Modern fikirler

deri canta

Deri kullanımı çantalar için ne kadar klasik olsa da aslında derinin kendisinin hiç de klasik olmadığı tasarımları bulmak işten bile değil. Modern hanımların ihtiyaçları düşünülerek tasarımcılar tarafından ortaya konan çeşitlilikte postacı çantalarının parlatılmış deriden yapılanları dikkatimizi çeken ilk model. Bu modelle birlikte kahverengi – siyah deri uyumundan faydalanmak için siyah deriden babetler giymeniz harika bir görünüm sağlayabilir. Giyim konusunda ise fazla koyu renk kullanmamak adına gündüz saatlerine yakıştırdığımız biçimde aydınlık bir görünüm için açık mavi kot ve beyaz bir hırka tercih etmenizde fayda var. Ancak kotunuzun bu vintage havasına uyması için mom jean trendi çizgisinden gittiğine emin olun.

deri canta

Derilerin el oyması işlemelerde ya da capcanlı neon renklerde olanları, klasik kombinleri dahi bir anda değiştirmenizi sağlayacak. Çanta yönünden yeterince dikkat çekici olacağınız için düz parçaları bu çantalarla kullanmanızda fayda var.

deri canta

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*