Deri Ceket Kombinleri ile Baharı Sokaklarda KarşılayınYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Deri ceketler ile sokak modasının trendlerini birleştirin

Sokak modası değişkenlik gösteren trendleri ve hızıyla adeta modanın kalbinin attığı podyumlara dönüşen görüntülerle karşımıza çıkıyor. Uzun yıllardır sahip olduğu saygınlığını yitirmeyen deri ceketler ise asi kadınlardan sportiflikten hoşlanan canlı ruhlara kadar birçok kişiye hitap edebiliyor. Siz de sezonun en çok konuşulan trendlerini ceket kullanımının şıklığı ve pratikliği ile birleştirmek için bir an önce bahara özel kombin önerilerimizi keşfedin.

Asiliğinden ödün vermeyenlere deri ceketler

deri ceket kombinleri

Asi kadınların deri cekette ilk tercihi bir klasik olan siyah rengi ile bizleri karşılıyor. Siyah renginin üzerindeki metal renklerindeki süsleme ve işlemeler ise metalin soğukluğunu sizi daha cool bir kadın olarak göstermek için kullanılıyor. Özellikle aynı metallik tonlarda minimalist aksesuarlar ile birleştiğinde daha keskin bir görüntüye sahip olan deri ceket modellerinde hangi aksesuarları seçmeniz gerektiği konusunda kararsız kalıyorsanız Sezonun Minimalist KüpeTrendi yazımızı keşfetmekle işe başlayabilirsiniz.

Farklı renklere yer açın

deri ceket kombinleri

Baharın gelişi ile birlikte her konuda olduğu gibi derinin klasik tonları korunsa da ceket modellerinde açık renklere kaçış görüyoruz. Sütlü kahve tonlarındaki kısa deri ceketleri özellikle gri tshirtler ve mavi salaş gömlekler ile birlikte görme fikrini çok sevdiğimizi belirtmekte fayda var.

deri ceket kombinleri

Eğer mavi gibi renklerde deri ceket modelleri ilginizi çekiyorsa bu konuda ise mat lacivert tonlarında deri ceketler kullanmak sizi en az siyah deri ceketler kadar havalı gösterecektir.

deri ceket kombinleri

Renk konusunda daha da açılımda bulunmak isteyenlere ise sütlü kahve tonlarından beje doğru bir renk geçişi sağlanıyor. Gri ve krem renklerinin açık tonlarında deri ceketler ile baharı karşılamak sizi nude modasının kollarına bırakarak şıklığınızı konuşturmanız için yetecek ve artacak bir fikirdir.

Mat tonları deneyin

deri ceket kombinleri

Farklılık arayanlar için ise bonus önerimiz eskitme yöntemleri ile matlaştırılarak süet gibi bir doku elde edilen deri ceket modelleri ile geliyor. Özellikle de kırmızı ve bordo tonlarını çok yakıştırdığımız bu mat deri ceketleri gündelik kullanım için oldukça uygun bulduk.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*