Dikkat Çeken Trend: Çil DövmeleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Çil dövmeleri ile farklı ve çekici olmak

Dövmeler konusunda kadınlar sınır tanımayan trendler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Önce renkli mürekkeplerle yapılan yaratıcı dövmeler, sonrasında minimalist ve çekici desenler derken şimdi de moda dünyasını şaşkına çeviren bir trend ile karşı karşıyayız: Çil dövmesi. Genetik bir özellik olan sahip olan kadınlara kendine has bir hava kazandıran çiller artık yanaklarda, burunlarda ve alında dövme olarak karşımızda.

cil dovmeleri

Farklı renkler farklı bölgeler

cil dovmeleri

Çil dövmeleri sanıldığı gibi tek tip değil. Öyle ki yüz tipinizden cilt tonunuza göre ve elbette ki isteklerinize göre birçok farklı çeşit mevcut. Açık tenli sarışın kadınlarda çiller doğal görünüme sadık kalmak adına daha belli belirsiz bir haldeyken, esmerliğinin yanında daha cesur bir tarzı olan kadınların tercihi ise belirgin çillerden yana. Çiller alın, burun gibi bölgelerde de dağılım gösterse de en yoğun uygulamalar elmacık kemiklerinin üstüne ve göz – burun üçgenine dağılıyor.

cil dovmeleri

Cazibesine daha da ilgi çekici bir hava katmak isteyenler için kızıldan sarıya farklı renklerde çil dövmeleri mevcut. Ancak takdir edilmesi gereken bir konu da doğallıkları. Çil dövmelerinin yeni bir uygulama olmasına karşın oldukça doğal göründüğünü de itiraf etmemiz lazım.

Septum uyumu

cil dovmeleri

Çilleri ilginç bir şekilde birlikte en sık gördüğümüz trend ise septum halkası. Sezonun iki dikkat çeken trendinin bir arada kullanılması uyumundan ileri gelen yeni bir kombin trendi mi yoksa bu bir tesadüf mü bilinmez. Ancak farklı görünmeyi seven kadınları tercihi olduğu aşikar olan bu iki trendin kadınları daha asi ve iddialı kıldığı da bir gerçek.

cil dovmeleri

Eğer septum halkalarının farklı kullanımlarını incelemek ve bu trendi de daha yakından keşfetmek isterseniz Asi Kadınların En Sevdiği Trend: Septum Halkası yazımıza göz atmanızda fayda var.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*