Dikkatleri Çekmek için Parlak Cilt MakyajıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Parlak Cilt Makyajı Nasıl Yapılır?

Uzun süre fondöten kullanımından dolayı matlaşan ciltler sağlıklı görüntüsünü yitirirken, kuru ciltler için bu sorun daimi olarak var olabiliyor. Ancak parlak cilt makyajının özellikle çekici görünmeye önem veren kadınlar için tam bir kurtarıcı olduğunu görmek mümkün. Özel etkinliklerden sahil modasına kadar birçok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz parlak cilt makyajı yapımı ise birkaç küçük öneri ile sandığınızdan çok daha kolay. Siz de ışıl ışıl parıldayan ancak doğallığını ve çekiciliğini kaybetmeyen bu yeni cilt tarzına uyum sağlayın, tüm makyajlarınızın daha dikkat çekici olmasının tadını çıkarın.

Nasıl yapılır?

Klasik bir cilt makyajınıza oldukça ufak eklemeler ile cildinizin bir anda ilgi çekici bir parıltıya sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Parlak cilt makyajı nasıl yapılır merak ediyorsanız, başlamadan önce hem cildinizi korumak hem de makyajınıza dayanıklılık kazandırmak için mutlaka makyaj bazınızı homojen bir şekilde cildinize uygulayın.

Parlak Makyaj

Bazın üzerine cildinizden yalnızca bir ton koyu renkte ve cilt tipinize uygun fondöteninizi uygulayın. Sıcak yaz günlerini ve sahil havasını hatırlatan parlak cilt makyajınızın sırrı cildinizin bronzluğundan geçmektedir. Ancak bu görünümün doğal bir bronzluk havası yaratması için boyun bölgenize de fondöten uygulaması yapmayı unutmayın.

Parlak Makyaj

Parlak Makyaj

Alın ortası, çene ucu, burun kemiği ve göz altlarına kontürleme işleminizi gerçekleştirdikten sonra sıra parıltı kazandırmaya geliyor. Parıltılı cilt makyajı ürünlerinizi elmacık kemiklerinizin üzerine, göz pınarlarınıza, alın ortasına yumuşak fırça darbeleri ile uygulayın. Bu cilt ürünlerinden hangisini seçmeniz gerektiği konusunda kafanız karışmasın, dilerseniz ışıltılı simler, dilerseniz parlak bronzerlar, dilerseniz koyu ve nemlendirici özellikli fondötenler, gözleriniz için ise simli farlardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Şimdi siz de görünümünüzle sahil havasını her mevsime taşıyabilir, özellikle beyaz boğazlı kazaklar gibi gündelik parçalar ya da payetli eteklerle kullanabileceğiniz saten gömleklerinizle gece ortamlarına uyum sağlayabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*