Doğal Botoks Etkisi Yaratan Cilt MaskeleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sağlık için güzellik

Güzel bir görünüm yalnızca estetik olarak hitap edebilmek için değil, bir sağlık göstergesi olarak da kadınlar için önem taşır. Yaşla birlikte artan cilt sorunları ise kadınların korkulu rüyalarındandır. Bunun için sayısız kozmetik ürünü ve estetik uygulaması olsa da evinizin ortamında tamamen doğal şekilde cilt sorunlarına veda etmek mümkündür. Siz de cildinizde botoks etkisi yaratacak doğal karışımlar ile daha genç ve sağlıklı bir cilde kavuşun.

botoks etkili maske

 

Yalnız kırışıklar değil

Cilt maskelerinizi uygulamak ve botoks etkisi açığa çıkarmak cildinizde  yalnızca kırışıklarla savaşmak için değil birçok cilt problemine çözüm amaçlı kullanabileceğiniz karışımlardır.

botoks etkili maske

Botoks etkisi oluşturmak cilt lekeleri, güneş yanıklar ve akne ya da sivilce gibi sorunlar üzerinde de olumlu etkiler yaratacaktır.

botoks etkili maske

Cilt maskesi hazırlanışı

Bir çay bardağı kadar sıcak su içerisine bir yemek kaşığı nişasta katın ve bu karışımın karıştıktan sonra soğumasını bekleyin. Soğuduktan sonra içerisine beş yemek kaşığı havuç suyu ve bir yemek kaşığı yağsız kreme karıştırarak maske kıvamı elde edin.

botoks etkili maske

Maskenizi düzenli uygulamak kadar doğru uygulamak da önemlidir. Bu nedenle cildinizi önce iyice temizleyin ve tüm kirlerden arındırın. Gözenekleri temizlenerek açılan cildinize maskeyi ince bir tabaka halinde sürerek yarım saat kadar bekleyin. Cildinizi ılık bir su ile duruladıktan sonra farkı hissetmeye başlayın.

botoks etkili maske

Unutmayın, doğal karışımların gerçek etkisi ancak düzenli kullanımda görülmektedir.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*