Doğal Görünen Takma KirpiklerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Doğallık ve Çekicilik Bir Arada

Takma kirpikler kirpiklerini uzun göstermek isteyen kadınların uzun yıllardır favori ürünlerinden olmakla birlikte, kirpiklerinin uzunluğunun yanı sıra gür görünmesini de dileyen kadınların bu taleplerinin çözümü oluyor. Takma kirpik kullanan kadınların en büyük şikayeti ise yapay duruş olurken, her yönüyle değişiklikler ile karşımıza gelen 2017 makyaj modası sayesinde doğal görünümlü takma kirpiklerde raflarda yerini alıyor. Cazibenin doğallıkla bir araya gelmesini sağlayan bu ürünleri ve kullanım detaylarını sizin için yakından inceliyoruz.

Takma Kirpik

Niçin kullanıyoruz?

Uzun ve hacimli görünen kirpikler daha etkileyici bakışlar ortaya koymak isteyen kadınların şüphesiz en büyük arzusu olmakla birlikte bu konuda en büyük yardımcıları olan takma kirpikler ise sayısız boyut ve şekil alternatifi ile yanımızda olmaktadır. Ancak kirpiklere bambaşka bir duruş kazandırırken onları kendine has doğal parlaklıktan ve görüntüden alıkoyan takma kirpiklere bu sezon yepyeni bir hava kazandırılmakta ve doğallığın ön planda olduğu bu senenin makyaj modasında kirpikler de bu akımdan nasibini almaktadır.

Takma Kirpik

Kirpiklerinizi daha etkileyici kılmak istiyor ancak suni bir görünümden ya da takma kirpik etkisinin anlaşılmasından çekiniyorsanız siz de bu senenin takma kirpiklerini rahatlıkla kullanabilecek ve bakışlarınızı hem gündelik makyajınıza daha uygun bir şekilde hem de çok etkileyici görünümle tamamlayacaksınız.

Nasıl ve nerelerde kullanmalı?

Ürünlerin kullanımı normal takma kirpiklerle aynı şekilde olmakla birlikte, göz makyajınızın tamamen temizlendiğinde emin olarak takma kirpiklerinizi uygulayabilir ardından bütünlük oluşturması için maskaranızı uygulayabilirsiniz. Ancak bu noktada maskaranızın doğal görünümü bozmaması için yoğun pigmentli ya da uçuk renkli olmasının yerinde doğal kirpik tonunuza yakın olmasına özen göstermelisiniz.

Takma Kirpik

Tamamen normal takma kirpikler ile aynı uygulamaya sahip olmakla birlikte bu doğal görünümlü ürünleri hala kendiniz için abartılı buluyorsanız bir makas yardımı ile ara kısımlardan ya da uçlardan kesmeyi deneyebilir, seyrek kirpik görüntüsü yaratmak için birkaç teli takma kirpik tutkalınız ile birleştirebilirsiniz.

Takma Kirpik

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*