Doğru Aksesuar Seçiminin Püf NoktalarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Doğru aksesuar seçimi için işe aksesuar dolabınızı düzenlemek ile başlayabilirsiniz. Kıyafetinize ait görünümün en önemli ayrıntısı olan aksesuarlar her zaman tarzınızın en belirgin göstergesi olacaktır. Bu nedenle siz de doğru aksesuar seçimi yaparak günlük kıyafetlerinizi bile zenginleştirebilirsiniz.

aksesuar

Beğendiğiniz stildeki kıyafetleri detaylı olarak incelediğinizde kullanılan aksesuarlar sayesinde farklı havaya büründüklerini görebilirsiniz. Siz de aynı etkiyi yaratmak istiyorsanız o zaman hemen aksesuarlarınızın başına geçerek onları bir düzene sokmanızın vakti gelmiş demektir.

aksesuar

Tarz Yaratırken Kendi Stilinizi de Ortaya Koyabilirsiniz

Mevcut aksesuarlarınızı net bir şekilde görebilmeniz aynı zamanda en doğru seçimi yapmanızı sağlayacak önemli bir ayrıntıdır. Sezonun trend olan aksesuarlarını ön plana çıkararak daha fazla kullanılabilir hale getirebilirsiniz. Bazen takmak istediğiniz bir küpenin tekini bulamadığınız için kombin yapmaktan vazgeçebilirsiniz. Benzer parçaların bir arada durması size seçimleriniz esnasında avantaj sağlayacaktır. Bunun yanında sahip olduğunuz aksesuar türlerinin hepsinin bir arada bulunması da önemlidir. Doğru aksesuar seçimi yapabilmek için,
  • Eşarp ve şalların,
  • Küpelerin,
  • Kolyelerin,
  • Bileziklerin,
  • Yüzüklerin ve hatta
  • Çantaların tek bir bölümde durması ve ayrı ayrı sergilenmesi önem taşımaktadır.

aksesuar

Takım olan aksesuarları bir arada tutabilir ve bu şekilde aynı ürünleri bir arada kullanabilirsiniz. Örneğin yazlık ve kışlık şal veya eşarplarınızı mevsimine göre ayırabilir ve kıyafetlerinizi yerleştirirken onları da yeniden meydana çıkarabilirsiniz. Bir cam vazonun içine koyacağınız doğal bir dal parçasının her bir koluna farklı temalara ait ürünleri asabilirsiniz. Bu şekilde hem ürünleri net bir şekilde görebilir hem de kullanmak istediklerinizi hızlı bir şekilde yerinden alabilirsiniz.

aksesuar

Çeşit çeşit güneş gözlüğü meraklısı iseniz geniş bir sehpaya hepsini katlı bir şekilde dizebilir ve ihtiyaç halinde kıyafetinize en uygun olanı alıp takabilirsiniz. Bu tepsiye kullanıyorsanız şapkalarınızı da yerleştirebilirsiniz. Eğer uzun saçlara sahipseniz ve çok fazla tacınız varsa onları da büyük ve geniş ağızlı bir kutuya takarak muhafaza edebilirsiniz. Unutmayın, doğru aksesuar seçimi düz beyaz gömleğin veya siyah bir elbisenin havasını baştan aşağı değiştirebilecek etkiye sahiptir. Aksesuarlarınız ile bir bütün olabildiğiniz sürece siz de en havalı kıyafetleri rahatça taşıyabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*