Doğru Allık Sürme için Doğru ÜrünlerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Doğru Ürünler ile Capcanlı Bir Cilt

Allık sürmek cildinizi daha renkli ve sağlıklı göstermenin yanında sizi daha etkileyici ve güzel kılacak da önemli bir makyaj detayını oluşturmaktadır. Ancak yanlış allık kullanımı abartılı bir görünüm ya da olumsuz şekilde dikkat çeken bir yüze sebep olabilir. Bu nedenle sağlıklı ve güzel görünmeye önem veren kadınlar için allık nasıl sürülür anlattık, size ise makyaj modellerinize uygun görünümlerin keyfini çıkarmak kaldı.

L’Oréal Paris Lumi Magique Makyaj Altı Baz

Cilt Makyaji

Allığınızın cildinizle bütünleşerek daha doğal görünmesi ve bir baz yardımıyla gün içerisindeki kalıcılığını arttırması için makyaj bazları kurtarıcı birer ürün olabilmektedir. Siz de önerdiğimiz bu makyaj bazı ile hem cildinizi direkt ürün temasından koruyabilir, hem de ürünlerinizin dayanıklılığını arttırabilirsiniz.

True Match Allık 120 Rose

Cilt Makyaji

Elmacık kemiklerinizin en dolgun yerine iri fırçalar ile birer ya da ikişer dokunuş yapın ve yanaklarınızı anında canlandırın. Rose rengi pembenin çocuksu canlılığını doğal bir hava ile birleştirirken birçok farklı makyaj ürününe de uyum sağlayabilmesi ile kullanım için tavsiye edilmektedir.

L’Oréal Paris Glam Bronze Pudra 102 Harmon

Cilt Makyaji

Bronzer kullanımı ise yüzünüzü daha ince göstermek için istediğiniz ışık oyunlarını yapabilmenize yarayacaktır. Bu nedenle elmacık kemiklerinin gölgelenmesi gereken kulağa yakın bölgelerine bronzerlarınızı tıpkı allık uygular gibi hafifçe uygulayın. Bronzer kullanımı daha çarpıcı bir yüz için çene gibi bölgelerde de tercih edilebilir.

Giorgio Armani Luminous Silk Powder

Cilt Makyaji

Abartısız olması kaydıyla pudra kullanımı allığınızın cildinize daha iyi sabitlenmesi ve gün içinde daha kalıcı olması için uygulayabileceğiniz bir diğer yöntemdir. Siz de allıklarınızın üzerine fırçanıza aldığınız hafif bir pudrayı yavaşça dokundurun ve kalıcı makyajın tadını çıkarın.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*