Doğru Ürünlerle Sezonun Makyaj Trendlerini Yakalayın!Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sezon Trendi Makyaj Ürünleri

Makyaj ürünlerimiz yavaş yavaş ısınmaya ve renklenmeye başlarken cesur renklerin adeta yarıştığı makyaj modasında kafa karışıklığına son veriyoruz ve makyaj trendlerini yakalamanız için ihtiyaç duyacağınız ürünleri sizin için sunuyoruz. Sezon boyunca makyaj çantanızdan asla ayırmak istemeyeceğiniz ürünleri sizin için yakından inceledik ve birbirleriyle oluşturdukları uyumu sizin için gözler önüne serdik.

Urban Decay Naked Skin One & Done Çok Yönlü Cilt Kusursuzlaştırıcı

Makyaj Urunleri

Cilt tonunuza uygun olan ürün rengine karar verdikten sonra makyajınıza başlamak için cildiniz pürüzsüz hale getirmek için bu ürünü dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Fondöten etkisinin yanı sıra kontür ya da kapatıcı etkisi ile kullanabileceğiniz bu mükemmel üründe cildinizde doğal görünümü kusur kapatıcılığı ile birleştirebilirsiniz.

Maybelline New York Allık – Master Heat Affinitone Blush 60 Cosmopolit

Makyaj Urunleri

Cildinizi renklendirmek için renkliliğin ön planda olduğu sezonda pembe rengini alternatiflerinizin başına yerleştirmelisiniz. Bir pudra gibi kapatıcılığa son noktayı yapan ve bu sırada sevimli bir renklendirme sağlayan pembe allık, cilt ürünleri içerisinde hoşunuza gideceklerin başında yer alıyor.

NYX Mega Shine Parlatıcı Juicy Pink

Makyaj Urunleri

Pembe allığınıza uyumu sağlayacak olan en önemli detay yine pembelerin kullanıldığı bir ruj olacaktır. Pembe ruj makyaj modelinizi tamamlayacak bir son vuruş özelliği taşıyacak ve yüzünüzde en çok canlılık yaratacak ürün olacaktır.

Maybelline New York Falsies Push Up Drama Maskara Siyah

Makyaj Urunleri

Kirpiklerinize uzun ve hacimli bir görünüm katmanın gözlerinizde anime makyajı etkisi yaratması ile genç görünümünüz de pekişecektir. Bunun yanı sıra makyajınızın sadece cildinizde ya da dudaklarınızda odaklanması değil, yüzünüzde homojen şekilde etkilerini göstermesini sağlayacak olan farklı makyaj modeli sayesinde doğal ve gündelik kullanıma uygun bir hava da yakalayabilirsiniz.

farklı makyaj modeli, cilt ürünleri, makyaj modeli, fondöten, makyaj trendleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*