Doğum Günleri için Kombin ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Doğum günümde ne giysem diye düşünmeye son!

Doğum günü genç hanımların hem kendini özel hissetmek hem de şık görüntüsü ile anılarını daha da unutulmaz kılmak istedikleri bir gün. Doğum günü kızlarının bütün gözlerin üzerinde olduğunu düşünerek ve güzel hissetmeye en çok önem verdikleri günde olduğunu hatırlayarak sizlere özel seçtiğimiz doğum günü kombinleri ile sizde partinin favorisi olun. Kendinize özel bu günde kendinize uygun kombini yaratmaya hemen şimdi başlayın!

dogumgunu kombinleri

Şirinliği şıklığa taşıyan pembeler

Pembe rengin masumiyetin ve şirinliğin vazgeçilmezi olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak genç ruhların canlılığını ve bitmek bilmez enerjisini yansıtmak için kullandığı pembe renginde bir yaramazca oynamalar yapmaktan kimseye zarar gelmez.

dogumgunu kombinleri

Pembeyi daha dikkat çekici bir kombinle kullamak için takım arkadaşlarını altın sarısı ve beyazın en parlak tonlarında çanta ve gözlük gibi aksesuarlar ile birlikte kullanabilirsiniz. Kot seçiminizi de pembeye uygun bir renkte yani açık pembe için açık koyu pembe için siyaha yakın tonlarda seçebilirsiniz. Ancak bu sportif görünüme elbette biraz yırtıklı bir kot dahil etmek sizi doğum günü partilerine hazırlamak için önemli.

Özel hissetmeniz için kombinler

dogumgunu kombinleri

Siyahın karşı konulmaz özel havasından yararlanmak için oldukça cesur parti kombinleri üretmek mümkün. Genç kızların yalnızca mini siyah tül bir elbise ve pembe stillettolar ile partiye hazır olması bile mümkün. Bu pratik ve garanti şıklık yaratan kombine sahil dalgalarında saçlar eklemek ise daha da hızlı hazırlanmanın püf noktaları arasında.

dogumgunu kombinleri

Elbise hakkınızı belki straplez bir büstiyer ile değiştirebilir, doğum günü için özellikle bir gece partisi düzenlenmiş ise geceye biraz parıltı katmak için payetli şık short modellerinden yardım alabilirsiniz.

dogumgunu kombinleri

Dilerseniz parıltınızı takılarınız ile yansıtabilir, ayakkabı ve büstiyer yönünden kendinizi siyahın gizemli kollarına bırakabilir, ancak parti kızına yakışır bir sevimlilik ve gençlik havası için tütü eteklerin pudra renkli olanları ile eğlenceli görüntüler sergileyebilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*