Dolapların Vazgeçilmeyenleri Jeanlere Yeni Bir Bakış AçısıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Herkesin dolabında farklı sayıda ve modelde Jean pantolon yer almaktadır. Her sene değişen moda akımlarından etkilenen Jeanlarda farklı görünüm yakalanmasının en kolay şekilde yakalanacağı kıyafet tercihleri arasında yer almaktadır.

Jean pantolon

Tüm programlarda kullanılabilecek bir kıyafet seçin desek vereceğiniz ilk cevap Jean pantolon olacaktır. Seçilecek üst ve ayakkabı ile tarzını tamamen değiştirebilecek olan Jeanlar farklı renkler ile karşımıza çıkmakta ve hiç geçmeyen modası ile fark yaratmamızı sağlamaktadır.

Jean pantolon

2017’ye Denim Gözüyle Bakmak İçin Trend Rehberi

Bu sene hepimizin görmeye alışacağı en yeni Jean modelleri arasında midi boylar yer almaktadır. Hayatımıza önce kumaşlar ile giren bu boy bu sene de Jean kalıplar ile hayatımızı renklendireceğe benziyor. Dar veya bol kesim fark etmeden midi boya dönen Jean trendleri herkes tarafından kısa sürede kabul görecek. İster botla isterseniz de topuklu ayakkabılar ile kullanabileceğiniz bu modeller renkli çoraplar ile de kombin yapılabilir.
Bu seneki modellere en çok dikkat çeken bir diğer konu ise bellerin yükselmesi olacak gibi görünüyor. Özellikle kısa boylu ve şişman bayanlar tarafından da kolay bir kullanım sağlayan ürünler ile siz de ihtiyacınız olan modeli belirleyebilir ve modayı ne kadar yakından takip ettiğinizi dünyaya duyurabilirsiniz.

Jean pantolon

Bu sene parçalı Jean pantolon modelleri dolapların en rahat kıyafetleri arasındaki yerini alacak. Sahip olduğunuz pantolonu sıradan bir ürün olmaktan kurtaran parçalar ile siz de şıklığı yakından takip edebilir ve Jean seçiminizle göz doldurabilirsiniz.

Jean pantolon

Bol ve uzunluğu ile dikkat çeken modeller ise hem işyerinde hem de sokak modasında vazgeçilmezleriniz arasında yer alacak. Klasik bir Jean pantolon tercih ederek üzerine seçeceğiniz özel bir giysi ve aksesuar tercihi sizi sıradan bir görünümden kurtaracak en önemli detay olacaktır. Uçuşan elbiseler veya modern çantalar ile kombin yapabileceğiniz Jean modelleri yazın espadril, terlik veya keten ayakkabılar ile giyilirken kışınsa botlar ve çizmeler eşliğinde kullanılabilir. Siz de hemen şimdi dolabınızdaki pantolonlara bir göz atın ve size olmayanlardan yararlanarak kendinize hemen parçalı bir Jean pantolon modeli yaratın. Böylece kendi el becerinizi de etkili bir şekilde kullanmış olacaksınız.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*