Dudaklarınızı Daha Dolgun Göstermenin Püf NoktalarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Daha Çekici Makyajlar için Daha Dolgun Dudaklar

Dudaklarınızın eğer yeterince dolgun değilse küçük bakım ipuçları ve makyaj hileleri ile dudaklarınızı dilediğiniz görüntüye kavuşturmanız mümkündür. Gündelik hayatınızdaki birkaç küçük uygulamanın yanı sıra makyaj alışkanlıklarınıza birkaç yeni tüyo eklemenin yaratacağı gözle görülür etkiye sizin bile şaşıracağınıza eminiz. Siz de yazımızı okuyarak rujlarınızın çok daha çarpıcı görünmesini ve dudaklarınızın çok daha çekici durmasını sağlayabilirsiniz.

Dolgun Dudak

Dudak bakımı

Dudaklarınızı daha dolgun göstermek için en önemli püf noktası onları nemlendirmektir. Kuru ya da çatlamış dudaklar direkt daha ince ve küçük görünecek bu da rujunuz ne kadar güzel olursa olsun istediğiniz kadar başarılı sonuçlar elde edememenize yol açacaktır. Bu nedenle dudak balmınız ya da dudaklarınız için uygun bir nemlendirici kremi özellikle çok soğuk ya da çok sıcak havalarda yanınızdan ayırmadan gün içerisinde aklınıza geldikçe uygulamayı ihmal etmeyin.

Dolgun Dudak

Dudaklarınıza düzenli olarak uygulayabileceğiniz diğer bakım ürünlerinin ise buz ve nane olduğunu biliyor muydunuz? Dudaklarınıza hafif bir kırmızılığın yanı sıra dolgunluk da kazandıracak olan nane ve buz uygulamalarını özellikle makyajınızdan kısa bir süre uygulayarak etkisini daha fazla görebilirsiniz. Dudaklarınızın üzerinde birkaç dakika ile yalnızca nane yaprakları ya da yalnızca buz parçası ile masaj hareketleri yapın ve dudaklarınıza anında dolgunluk kazandırın.

Dolgun Dudak

Makyaj ipuçları

Dudaklarınızı dolgun göstermek için en büyük makyaj dostunuz dudak kalemi olmaktadır. Dudaklarınızın alt ve üst kısımlarını birleştirmeden ve dudağınızın orta kısmında fazla kavis yaratmamaya çalışarak uyguladığınız dudak kaleminiz, dudak çerçevenizi de renklendirmeye dahil ederek daha kalın bir dudak görünümüne kavuşmanıza yardımcı olmaktadır.

Dolgun Dudak

Dudaklarınızı renklendirirken mutlaka mat rujlarınıza veda etmeli, mat rujlarınızı kullanmakta ısrarcı iseniz son dokunuşu lip glosslar ile yapmalısınız.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*