Dünyaca Ünlü Yıldızların Favori Parfümleri Hangisi?Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

En çekici kokular için ünlülerin tercihi

Koku, bir kadını çekici yapan en önemli parçalarından biri. Vücudu ile adeta bütünleşen kokuları ile kadınlar etkileyici olmanın yanında kendilerini sözcüklere ihtiyaç duymadan ifade edebilme imkanı da bulmuş oluyor. Peki stilleri ve yaptıkları her moda seçimi ile olay olan dünyaca ünlü yıldızlar hangi kokuları seviyor ve hangi favori parfümleri kullanıyor? Siz de etkileyici kokuları keşfetmek için ünlülerden ilham alın.

Gigi Hadid -The Girl

Son zamanların sosyal medya fenomeni yıldızlarından model Gigi Hadid tanıtım yüzü olduğu parfüm The Girl’ün kendisinin favori parfümü olduğunu ve sık sık kullandığını belirtiyor. Reklam afişlerine ek olarak kendi hesaplarında da Gigi Hadid ile birlikte görmeye alışkın olduğumuz The Girl, gençliğin tazeliğini yansıtan bir parfüm.

unlulerin parfumleri

Charlize Theron Christian Dior – J’adore

Yine tanıtım yüzü olurken tanıdığı parfümü favorisi olarak seçen bir diğer isim de dünyaca ünlü Hollywood starı Charlize Theron oldu. Theron, eşsiz güzelliğini vurgulayan parfümü Dior’dan J’adore için ”kendine olan öz güvenini tazeleyen bir parfüm” olarak bahsediyor.

unlulerin parfumleri

Kim Kardashian – Michael Kors

Sansasyolel ünlümüz Kim Kardashian ise kadıncı havasını bir klasik olan Michael Kors kokuları ile tamamlıyor. Cezp eden aromaları ile kalıcı ve etkileyici parfümler arayan elit kadınlar için Michael Kors iyi bir seçenek oluşturuyor.

unlulerin parfumleri

Emilia Clarke – Le Labo Santal 33 

Game of Thrones dizisi ile tanıdığımız, Holllywood’un sempatik güzeli Emilia Clarke kendisi gibi sıra dışı bir parfüm seçimi ile karşımıza çıkıyor. Klasikler listesinde görmeye pek alışkın olmadığımız Le Labo Santal 33 parfümü kullanan Emilia, doğal güzelliğini çiçek notaları ile tamamlıyor.

unlulerin parfumleri

Emma Stone – Chanel Gardenia

Hollywood romantik komedilerinin aranan yüzü Emma Stone ise samimi tavırlarının yanı sıra farklı güzelliği ile de biliniyor. Stone, bu tarzını ise Chanel’den Gardenia kokusu ile yansıtmayı seçmiş.

unlulerin parfumleri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*