Duvarlarınızı Baştan Aşağı Değiştirecek 5 Dekorasyon FikriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Duvarlarınızı renklendirme zamanı

Duvarlarınız hangi oda ya da bölümde olursa olsun değişiklikleri en çok yansıtan ve en çok dikkat çeken alanları. Duvarları boş bırakmak dekorasyonun olmazsa olmaz hataları. Çünkü anında göz hizasında oluşu ile dikkat çeken duvarlar, dekorasyon fikirleri için tam bir uygulama alanı ve bu alanları en iyi şekilde kullanmak doğru dekorasyonun en önemli ve eğlenceli püf noktası. Size özel seçtiğimiz duvar dekorasyon modelleri ile siz de evinizi hem bütçe dostu hem de eğlenceli şekilde daha göz alıcı hale getirebilirsiniz.

duvar dekorasyonu

1 – Çerçeveler

Duvarlarınızı renklendirmenin en eğlenceli yolu çerçeveler ile olabilir. Aslında kulağa klişe gibi gelen bu fikre yeni bir ruh kazandırmak ise sizin elinizdedir. Çerçevelerinizde diler siyah beyaz anılarınıza yer verebilir, diler aile fotoğraflarını albümden çıkararak göz önüne taşıyabilir, dilerseniz sizi gülümsetecek ya da motive edecek mottolar ile daha keyifli bir hale sokabilirsiniz.

2 – Aynalar

duvar dekorasyonu

Görselliğin olmazsa olmazı aynalar boş duran duvarları canlandırmak için sabit olmayan görüntü geçişleri ile oldukça canlı birer fikir olabilir. Ancak daha önceki senelerde özellikle salon dekorasyonu seçimlerinde tek ve büyük bir ayna kullanılırken, son dönemlerde ayna sayısı konusunda cesur kullanımlar görüyoruz. Tek bir ayna yerine uyumlu birden fazla küçük ayna kullanımı duvarları daha canlı göstermesinin yanında hiç boş kısım kalmaması konusunda da yardımcı oluyor.

3 – Stickerlar

duvar dekorasyonu

Duvarlarınızda hasar oluşturmamak çünkü sık değişiklikler yapmak istiyor olabilirsiniz. Özellikle sık mobilya ya da dekor değişimi yapanlar bu konuda daha da kararsız olmaktadırlar. Ancak stickerlar yani çıkartmalar bu konuda tam bir kurtarıcı. Dilediğiniz zaman yerini ya da modelini yenileyebileceğiniz duvar çıkartmaları değişken ruhların canlılığını yansıtmak için birebir.

4 – Raflar

duvar dekorasyonu

Duvarları hareketlendirmenin en fonksiyonel yolu olan raflar, yalnızca çerçeveler için değil, kitaplardan dekoratif gereçlere, çiçeklerinizden mumlarınıza sınırsız dekoratif ürün için fazladan yer edinmenizi de sağlıyor. Görselliği ise cabası.

5 – El emeği yaratıcılıklar

duvar dekorasyonu

”Ben farkımı dekorasyonuma da yansıtırım” diyenlerdenseniz sizi yaratıcılığınızı konuşturmak için duvarlarınızla baş başa bırakıyoruz. Hasır sepetlerden el boyaması ahşap panolara, kavanoz saksılardan sizin yaptığınız tablolara yaratıcılığını yansıtmak için duvar dekorasyonu işini de aradan çıkarmanın oldukça keyifli olacağını unutmayın.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*