Düzenli ve Dekoratif Çalışma Masaları için ÖnerilerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

İç Açan Canlı Çalışma Alanları

Çalışma odalarının baş tacı çalışma masaları eğer sizin için de ne kadar çabalarsanız çabalayın başına oturduktan on dakika kadar sonra dikkat dağınıklığına neden oluyorsa, çalışma masalarınızda küçük dokunuşlar yapma vaktinin geldiğinin işareti olabilir. Dekorasyon önerileri içerisinde belki de fonksiyonellik ve verim açısından en büyük önemi taşıyanlardan biri olan çalışma masası düzenleme fikirlerine siz de göz atarak görsel estetik ve düzeni bir arada yakalayabilirsiniz.

Dekorasyon Onerileri

Masalarınızın etrafında sizi motive edecek sloganlara ya da deyişlere yer verin. Bunları evinizin ortamında kendi el yazılarınızla farklı şekillerde kendiniz de yapabileceğiniz gibi, bu konuda satılan bir çok hazır metal ya da ahşap plaka bulmanız da mümkündür. Eğer sizi motive edecek olan bir fotoğrafsa farklı fotoğraf çerçeveleri de deneyebilir, örneğin hedefiniz bir tatilse bir şehre ait bir resim ya da iyi bir anınız ise o ana ait bir fotoğrafı motivasyon için seçebilirsiniz. Ayrıca çerçeve dendiğinde dekoratif çerçevelere de değinmeden geçilmemelidir. Çerçevelerinizi masanıza koyarak alanınızı daraltmak ya da dağınıklık yaratmak yerine onları duvara asmaya özen gösterin.

Dekorasyon Onerileri

Dekorasyon ipuçları hangi konuda olursa olsun en önemli seçimin renkler hakkında olduğunu unutmayın. Çalışma masanız ve çevresi için açık ve canlı tonlar tercih etmek sizin için daha canlandırıcı ve motive edici bir etki yaratacaktır.

Dekorasyon Onerileri

Masanıza sakin bir anınızda objektif bir gözle bakın ve kullanmadığınız tüm gereçleri tespit ederek kaldırın. Masa düzenleme önerileri arasında dağınıklılığa ve karmaşaya yer vermemek en önemli husus olmakla birlikte masanızdaki eşyaları uzaklaştırmadan masadan kaldırmak için delikli bir levhayı önüne koymayı deneyebileceğinizi unutmayın.

Dekorasyon Onerileri

Masanız küçükse dert etmeyin, dekoratif raflar ile ekstradan yer kazanmanın ne kadar pratik bir fikir olduğunu keşfetmeye hemen başlayın. Ayrıca masanız çok büyükse yeni fikirleri birlikte ortaya koymak için çalışma arkadaşlarınıza da yer açabilir, masanızı sınırlandırarak daha düzenli olabilirsiniz.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*