Emily DiDonato’dan İlham Veren Etkileyici Makyaj ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Ünlü model Emily Didonato’nun dikkat çeken makyajları

Maybelline NewYork markasının makyaj reklamı yüzü olan yeni neslin gözde mankenlerinden Emily DiDonato yalnızca sıra dışı güzelliği ve gizemli kadınsılığı ile değil, abartıdan uzak ve zevkli makyajları ile de dikkatleri çekiyor. Gündelik hayatında sade güzelliğini konuşturan güzeller güzeli İtalyan – İrlanda asıllı makyaj modelinin tarzını sizler için yakından inceliyoruz.

Buğulu gözler

emily didonato

Emily’nin deri ceket gibi asi tarzları yansıttığı giyimlerinde tercih ettiği buğulu göz makyajı gerçekten tam da sezona yakışan cinsten. Abartısız allık kullanımı ile elmacık kemiklerini belirginleştirirken, kaşlarında da doğal bir çerçevelendirme tercih eden model, nude tonlardaki ruju ile gözlerinin dikkat çekiciliğini başarıyla dengelemiş.

Bebeksi güzellik

emily didonato

Emily’nin kendine has havasının yanı sıra makyajındaki çocuksu doğallık da takdir kazanan yanlarından. Bu konuda elbette en büyük yardımcısı pembe renklendirilmiş yanaklar. Tek kat maskara ile üzerinden geçilen kirpikler, dudak balmı ve gül pembesi allığınıza biraz da hightlighter kullanımını ilave etmek, çocuk masumiyetinde bir güzellik yakalamanızı sağlayacak.

O bir iş kadını

Emily elbette başarılı da bir iş kadını. Bu nedenle sık sık özel ve önemli davetlerde boy gösteren modelimizin oldukça klas bir tarza sahip olduğunu da görebilmemiz mümkün. Emily’nin bu özel günlerdeki şıklığı ise asaletinden ve asaleti de doğallığından geliyor. Siz de bu büyüleyici görünüm için kalın eyeliner çizginizi çok katmanlı maskara ile daha belirgin kılabilir, rujunuz ile aynı tonlarda yani gül renklerinde bir allık ile daha canlı görünebilirsiniz.

emily didonato

Daha iddialı bir görünüm için cildinizde daha bronz renkleri, dudaklarınızda ise bordonun cesur tonlarını kullanmak akıllıca olabilir.

emily didonato

Bronzerlar bildiğiniz gibi acil durumlar için bakır tonlarında makyaj ile uyum sağlama konusunda da büyük yardımcımız. Nude makyaj modellerini hafif toprak renkleri ile canlandırmanızda fayda var.

emily didonato

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*