Emma Watson’ın Güzellik Tüyolarından İlham AlıyoruzYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sade ve doğal güzelliği ile Emma Watson karşınızda

Onu ilk kez çocuk yaşlarda tanıdık, gözlerimizin önünde kocaman bir kadın oluşunu izledik. Sempatik tavırları, politik duruşu, başarılı oyunculuğu ile bildiğimiz Emma Watson’ı bu kadar sevmemizin bir nedeni de şüphesiz doğal ve asil güzelliği. Peki ünlü yıldızın güzellik ve bakım sırları neler?

emma watson

Güzellik tüyoları

– Watson, saçları ya da kaşları için bakım yaparken çok amaçlı yağları kullanarak kuruluklara karşı savaş açıyormuş.

–  Güzel yıldız kendi ürünlerinden sıkıldığı ve yeni ürünler keşfetmek istediği zaman çevresindekilere makyaj çantasını düzenleme önerisinde bulunarak yeni ürünleri deneyerek keşfetme imkanı bulduğunu söylüyor.

emma watson

–  Doğallığı ile tanıdığımız Emma Watson, bu yöndeki ününün hakkını veriyor. Öyle ki güzel oyuncu bıyık bölgesindeki tüyler için yalnızca tüy sarartıcı kullanıyor ve kaşlarını da kendisi küçük rötuşlar yaparak şekillendiriyormuş.

–  Sıradan günler için oje kullanmanın gereksiz olduğunu düşünen yıldız, ellerinde oje kullanmasa da ayak parmaklarını renklendirmekten vazgeçemiyor. Ayrıca Watson, kullandığı her ürünün çevre dostu olmasına da büyük özen gösteriyor.

emma watson

–  Katıldığı davetlerde dahi kalın kapatıcıların yapay duruşundan nefret ettiği için doğal tenini kullanmaya çalıştığını belirten ünlü oyuncu, kapatıcı kullandığı takdirde çillerinin doğal görünümüne engel olmayacak incelikte ürünler tercih ediyor.

emma watson

–  Makyajınız kendi yaptığı zamanlarda favori modelinin mat kırmızı ruj ve doğa bırakılan gözlerden yana olduğunu söyleyen oyuncunun özel günler için de tercihi kırmızının farklı tonlarından yana.

emma watson

–  Duş almayı bir takıntı derecesinde sevdiğini söyleyen Watson, bazen günde iki ya da üç defa bile duş alıyormuş. Hayranlarına tüm bakım sırlarını vermekten çekinmeyen güzel oyuncu, sağlık için de önerilerden geri kalmıyor. Öyle ki hasta olduğu zamanlarda sinüslerini açarak rahat etmek için duş almanın mükemmel bir çözüm olduğunu iddia ediyor.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*