En Asi Örgü ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Saç Örgüsü Modelleri

Örgü modelleri romantik ve naturel tarzı sevenler için ideal saç modelleri olarak karşımıza çıkmakta idi. Ancak uzun süredir zarif çizgisinde kalan örgüler bu sezon saçlara asilik katmaya geliyor ve punk tarzının temsilcisi olmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon saçlarımızdan eksik etmediğimiz örgüler bu sezon saçları etkileyici kılmaya gelirken, size bu pratik modellerden dilediğinizi seçerek sokaklarda tüm dikkatleri üzerine çekmek kalıyor.

Sac Orgusu

Toplu saçlar

Eğer gün boyu ritmi yüksek işlerle uğraşacaksanız ve temposu yüksek bu günlerde saçlarınıza tarz kadar kalıcılık ve sağlamlık da kazandırmak istiyorsanız siz de saçlarınızda desteği örgüden alabilirsiniz. Örgü modellerini dilerseniz saçlarınızın ön dilerseniz yan kısımlarında kullanılması sayesinde asimetrilerden ya da örgülere vurgudan faydalanabilirsiniz.

Sac Orgusu

Saçlarınızı ortadan iki ayırın ve ön kısmında arkaya doğru balık sırtı şeklinde örmeye başlayın. Başınızın tam tepe noktasına geldiğinizde elinizdeki tutamı kendi etrafında dolayarak kabartılmış bir topuz elde edin. Aynı işlemi ikiye ayırdığınız saçlarınızın diğer tarafına da yapın ve saç nasıl örülür diye endişe ediyorsanız, asi tarza sahip örgüler elde etmenin ne kadar basit olduğunu keşfedin.

Sac Orgusu

Dilerseniz aynı işlemi saçlarınızı ortadan değil, yandan ayırarak da yapabilir, saçlarınızın daha az olduğu tarafta yapıştırılmış ya da kazınmış gibi görünen asi saçları kullanın. Bunun için ise topuzlar yerine at kuyrukları ile örgülü saç modelinizi sonlandırmayı tercih edin.

Sac Orgusu

Dağınık saçlar

Saçlarınızda biraz daha çılgın bir görünüş için dağınık saçlar yaratabilir ancak bu dağınıklığın da içine örgüleri karıştırabilirsiniz. Saçlarınızı geriye doğru taradıktan sonra diplerini tersine doğru tarayıp  saç spreyi ya da kuru şampuan sıkarak ellerinizle hafifçe kabartın. Yan kısımlardan minik tutamlar alarak dilediğiniz gibi örgüler yaratın ve örgülü saç modellerinizi kendi dilediğiniz gibi serbestçe yaratın.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*