En Beğenilen Sevimli Bahar KombinleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sevimliliği giyiminize yansıtacak kombin fikirleri

Bahar aylarının gelmesi ve havaların ısınması ile birlikte moda da en canlı ve enerjik yüzünü bizlere göstermeye başladı. Kombinlerde de genç ruhların enerjisini yansıtan parçalar ön plana çıkarken, giyiminizdeki detaylar da enerjik ruh halinin gerektirdiği rahatlığa uyum sağlayacak şekilde değişti. Peki içindeki sevimli kız çocuğunu yansıtmak isteyen modern kadınlar için sezonun beğenilen trendleri neler, bu sezon sevimli görünmek için neleri tercih etmek giyimimize eklemek gerekiyor?

Slopetleri deneyin

sevimli kombinler

Slopet adı verilen kısa tulumlar sadece okul sıralarına özeldi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Aslında birkaç parça ile sokak modasında kendine has bir yer edinen ve modası da kolay kolay geçmeyecek gibi görünen slopetler sizi sevimli göstermekle birlikte kadınsı bir sportiflik de vermiyor değil. Çocuksu görünmekten korkmayın, bu parçaların sadece enerjinizi yansıtmakta olduğunu göreceksiniz. Dilerseniz lame beyaz bootieler ya da belinize bağlayacağınız ekose gömlekler ile daha asi bir çizgi oluşturabilirsiniz.

Rengarenk çiçekler

sevimli kombinler

Sevimli bir bahar havası estirmek için ilham kaynağımız çiçekler. Çiçek desenlerinin basma gibi daha klasik formlarının kullanıldığı canlı renklerdeki parçalar ile hem bahar aylarının enerjisini yansıtmanız hem de oldukça sevimli bir görünüm yaratmanız mümkün. Saçlarınızı da iri dalgalar ile hareketlendirerek bu görüntüyü tamamlamayı unutmayın.

sevimli kombinler

Pastel renkleri zıt renkte parçalar ile kullanmak onların sevimli havasını daha da vurgulayacak ve canlı renklerin daha canlı, parlak renklerin daha parlak görünmesini sağlayacaktır. Bu konuda babetlerle kullanabileceğiniz mini etekleri değerlendirmenizde fayda var.

sevimli kombinler

Mini kesim tulumlar da tıpkı slopetler gibi sizi rahat ettirmek adına tasarlanmış hafif parçalardır. Hem bu parçaları yalnızca aksesuarlar ile kombinlemeniz yeterli olacağı için aceleniz olan günler için kurtarıcınız olabilirler.

sevimli kombinler

Salaş bir tshirtü hafifçe kenarından eteğinizin içerisine sokarak, mini bir kalem eteği daha sevimli ve utangaç bir havaya sokabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*