En Cesur Kısa Saç ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Kısa saçlar ile modern görünüm

Daha modern bir görünüm için son zamanlarda tercih edilme sıklığını arttıran kısa saç modelleri, adeta kuralları yıkan cinsten. Kadınlar için uzun yıllar boyunca kadınsı görünümün şartı olarak dayatılan uzun saçlara inat, değişen moda anlayışının bir armağanı olarak kadınlar da cesur ve kısa saçlarının pratikliğinin ve çekiciliğinin tadını çıkarmaya başlıyorlar. Siz de kuralları size unutturacak yeni nesil kısa saç modellerini keşfederek modern kadının gücünden ilham alın.

Asimetrik modeller

kisa sac onerileri

Saçlarınızın sağ ve sol yanlarında asimetriye yer vermek sezonun saç trendleri arasında uzun zamandır karşımıza çıkıyordu. Ancak cesur kadınların içindeki asi ruhu uyandırması ile saçlarında gri gibi farklı renklerden tek tarafın kazınmasına kadar birçok farklı modele yer verenler ile kısa saç anlayışımız da yenilendi.

kisa sac onerileri

Saçlarınızın bir yanını daha uzun bırakmak ve biraz da kaküllerin bu uzun görünümü yaratmasına izin vermek özellikle saçlarının ön kısmının dolgun olup arka kısımların daha seyrek olmasından dert yananlar için ideal.

kisa sac onerileri

Saçlarınızı bir miktar daha uzun tutarak asimetriden yararlanmak için ise saçlarınızı biraz hacimlendirmek oldukça sportif bir görüntü yaratabiliyor. Gündelik hayattaki kullanım kolaylığı ile bizleri daha da cezbeden kısa saçlarınızı kulak hizasının altında boylarda kestirdiğinizde, saçlarınızı köpük yardımıyla biraz dalgalandırmak ve belli belirsiz bir hat ile yandan ayırmak onları çok daha havalı gösterecektir.

Farklı olmayı sevenlere

kisa sac onerileri

Saçlarınızda asimetriye yalnızca sağ ve sol olarak değil, ön ve arka olarak da yer vermeniz mümkün. Fransız kadınlarının modern asaletinden esinlenen bu saç modellerinde saçlarınızın ön ve arka kısımlarını düz kesim tutabilir, alın kakülleri ile tüm yüzünüzü çevreleyen etkileyici saçlar yaratabilirsiniz. Bu saçların düz modeller ile tercih edildiğine aldanmayın, saçlarınız dalgalı ise biraz volüm katarak da bu saçları kullanmanın oldukça havalı olduğunu siz de fark edeceksiniz.

kisa sac onerileri

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*