En Çok Beğenilen Son Moda Kırmızı Ruj MakyajlarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Kırmızı ruja en uygun makyaj seçenekleri

Kadınlığın simgesi halini almış bir makyaj klasiği olan kırmızı rujlar farklı tarzlara yanıt veren makyaj modelleri ile sezonun trendleri arasındaki yerini alıyor. Mat tonlarda parlak ve koyu likit kırmızılara kadar size ürün konusundaki sınırsız seçenek arasında karar verdikten sonra, makyajınızda bu görüntüye uygun bir bütünlük yakalamak kalıyor. Siz de kırmızı ruj için sezonun en çok beğenilen makyaj modellerini bizimle keşfedin.

Sezonun modası doğallık

kirmizi ruj

Doğal makyajların sezondaki tüm makyaj modellerini ele geçirdiğini görebiliyoruz. Kırmızı rujun adeta tüm havasını değiştirdiği makyaj modelleri arasında doğal olanları tercih etmek 2017 makyaj modasını yakalamanız için yeterli olacaktır. Ten renginize uygun mat fondötenler, ince bir çizgi şeklinde çekilmiş fazla pigmentli olmayan eyleliner ile gözleri belirginleştirmek ve kirpik ile kaşlarda da doğallıktan yana olmak, kırmızı rujunuza mükemmel uyum sağlayacak makyaj ipuçlarıdır.

kirmizi ruj

Bu doğal görünüme biraz daha renk katmak için ise turuncuya çalan toprak renklerinde farlar ile göz kapaklarınıza hafifçe canlılık vermeniz mümkün. Kontürleme işlemine başvuracaksanız doğallığınızı olabildiğince korumaya da özen göstermeyi unutmayın. Ayrıca doğal gibi görünen makyajınızda ne kadar far kullansanız da bu sezon oldukça beğeni kazanan mat rujlardan yana tercihinizi yapmalısınız.

Çarpıcı kırmızılar

kirmizi ruj

Kırmızı ruj tercihinizi daha belirgin ve çarpıcı ürünlerden yana kullanacaksanız makyajınızda da buna paralel detaylar kullanmanız gerekecektir. Parlak ve yoğun bir kırmızı ile smokey eye makyaj modelini birlikte kullanmayı tercih edebilir, ancak klasik görüntülerin dışına çıkmak için farklarınızda siyah yerine kahve ya da mürdüm tonlarının yoğunluklu olmasına dikkat edebilirsiniz. Highlighter uygulamanıza uyum sağlaması ve elbette iri görünen dudaklarınıza iri görünen gözler ile destek çıkmak için göz pınarlarında da parlaklıklar kullanmayı ihmal etmeyin.

kirmizi ruj

Kırmızı rujun yarattığı kadınsı çekiciliği en üste çıkarmanın bilinen en kısa yolu eyeliner kullanmayı tercih etmektir. Gösterişli eyeliner çizgileri ile rujunuzun çarpıcılığın bir anda zahmetsizce doruklara çıkarmak mümkün. Kendi göz tipinize en uygun eyeliner modeli seçimi için ise Göz Tipinize Göre Doğru Eyeliner Seçimi Yapıyoruz yazımıza göz atmayı ihmal etmeyin.

kirmizi ruj

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*