En Göz Alıcı Makyaj ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Kendiniz için en uygun makyaj modelini seçerken makyaj tarzınızın yalnızca moda olmasına değil yüzünüze uygunluğunu da denemelisiniz. Evinizde ayna karşısında birçok küçük deneme ile size en çok yakışan makyaj tarzını ve renk tonlarını bulmanız yalnızca birkaç dakikanızı alacaktır. Ayrıca son zamanlarda abartılı makyajlar yerine daha sade ve doğal görünümlü makyajların daha moda olduğunu ve sizi daha genç göstereceğini söylememizde fayda var.

Makyaj Modelleri

Smokey eye ile buğulu bakışlar

Makyaj tercihini daha ağır tonlarda seçerek gözlerini daha buğulu göstermek isteyen hanımların vazgeçilmez makyaj modeli olan smokey eye için yapacağınız makyajın ağırlığına bağlı olarak küçük bir far paleti ve eyeliner yeterli olabilmektedir. Göz pınarınızdan dışarı doğru sırasıyla krem tonu, koyu gri ve siyah tonlarının uygulanarak göze dağıtılıp renklerin kaynaşması ve bu sayede dumanlı bir görünüm yakalamanızı sağlayan bu göz makyajını daha çarpıcı kılmak için eyeliner ve takma kirpikler kullanılmaktadır.

Makyaj Modelleri

Bronz makyaj ile yüzünüze yaz gelsin

Bronz makyajlar eskiden sahil akşamlarının vazgeçilmezi olsa da artık kış günlerinde de birkaç küçük değişiklik ile gayet uyumlu hale getirilebiliyor. Toprak tonları farlar, nude tonlarda parlak rujlar ve kahverengi-sarı tonlarında bronzerlar ile kolayca oluşturabileceğiniz bu makyaj tarzı özellikle esmer ve kumral hanımların favorisi olmaya aday. Dilerseniz kışa daha uygun bir görünüm  için rujunuzu kahve tonlarını seçebilir, bakışlarınızı kaş kalemi yardımıyla keskinleştirebilirsiniz.

Makyaj Modelleri

Makyajda çılgın renkler

Makyaj Modelleri

Yalnızca makyajda değil giyim modasında da canlı renklerin oldukça moda olduğu bu sene mor, parlak sarı, turuncu gibi renkleri vitrinlerde bol bol görebileceğiniz. Bu renk modasını yalnızca giyim ve ayakkabıda değil makyajında da taşımak isteyen ve uyumu yakalamak isteyen kadınlar için aynı renklerde farlar harika bir görünüm sağlayabiliyor. Fazla abartılı kullanılmaması gereken bu farları, klasik bir eyeliner uygulaması ile daha çarpıcı hale getirmek, renkli farlarınızı hafif pembelik veren bir dudak parlatıcısı ile kullanmak mümkün.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*