En Harika Cat Eye Makyaj ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Seksi ve cazibeli

Bakışlarınızı bir anda gören herkesi etkiniz altına almak için cat eye makyaj modelleri oldukça ideal. Seksi ve cazibeli makyaj modellerinin en belirgin özelliği olarak gözlere yapılan vurgu, sizleri oldukça farklı bir kadına dönüştürmeye yetecek. Farklı tarzları yansıtan cat eye modellerini birlikte keşfediyoruz.

Parlak dokunuşlar

cat eye makyaj

Cat eye makyaj modellerinde buğulu farlar görmeye alışkınız. Ancak gözlerinizi daha iri göstermek için bu farlara biraz parıltılı tonlar karıştırmak oldukça akıllıca olabilir. Özellikle göz pınarları ve orta kısmında kullanacağınız parlaklığı uçlara doğru geçişli şekilde matlaştırmak gözlerde irilik kadar gizemli bir görünüm için de idealdir.

Eyeliner gücü adına

cat eye makyaj

Cat eye yani kedi gözü göz makyajlarının en büyük silahı düzgün çekilmiş iddialı eyeliner kullanılmasıdır. En sade parıltıları bile bir anda seksi bir kadınsılığa bürüyen eyelinerlarda farklı tarzlar denemek mümkün. Ancak buğulu görünümü arttırmak için keskin hatlara sahip eyeliner çizginizin üst kısmına bir göz kalemi dokunuşunda bulup bu kalemi biraz dağıtmak oldukça etkili olacaktır.

Farklı renkler

Bronzluğu çağrıştıran dokusu ile turuncu ve kahve far paletleri favorilerimizden. Özellikle Arabic tarzda ince ve uzun S şeklindeki eyeliner hattının kuyruk kısmına eklenen farklı renklerdeki desenler, turuncunun canlılığını pekiştirir cinsten.

Kirpik kıvrımları ve dolgun kaşlar ile kullanıldığında etkisi zirve yapacak olan bu modele elbette farklı renklerde pigmentler eklemek mümkün.

cat eye makyaj

Kirpiklerin cazibesi

cat eye makyaj

Takma kirpikler kullanmanız iddialı ve görkemli görünen cat eye modellerinin hepsinde önerimiz. Ancak bazı kirpikler var ki görenleri ipeksi bir etki altında bırakmaya aday. Kalın ve kirpiklerin göz orta hattında yoğunlaştığı takma kirpikler ile nostaljik bakışlar elde etmek de mümkün.

Siyah ve gizemli

Siyahın griye çalan tozlu renkleri gözlerde adeta gizemli çarpıcılıklar yaratıyor. Özellikle farklı göz renklerine sahip kadınlarda bu etki daha da yoğunlaşırken göz kapaklarının üst kısmına doğru dağınıklık verilen siyah farlar, kadınsı bakışların anahtarı olabilir.

cat eye makyaj

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*