En Havalı Bahar Kombinleri için ÖnerilerYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Bahar geliyor, gardıroplar değişiyor

Baharın gelmesi ile birlikte hafifleyen ve bir yandan da canlanan kombinler bu sene oldukça beğeni kazanan trendler ile birleşince kadınların sokakları podyuma çevirmesini sağlıyor. Size özel seçtiğimiz kombinleri siz de kolayca bulabileceğiniz parçalar ile oluşturabilir ya da kendi giysileriniz için bahar kombinleri ile fikir alabilirsiniz.

Sezonun gözdeleri

Bahar Kombin Onerileri

Sezonun trendlerini kullanmak ya da daha çok ön plana çıkarmak için kışın bitmesini bekleyenlere baharın yaklaşması ile birlikte gün doğuyor. Bu sezon iç çamaşırlarının dışarı çıkacağını belirtmiştik. Özellikle askılı büstiyerler, sutyenin pabucunu dama atan braletler hırka ya da transparan bluzların içine giyilmek için ideal. Elbette hırkaları kot ceker olarak değiştirerek gün içinde farklı saatlere uyum sağlama alternatifiniz de var.

Bahar Kombin Onerileri

Sezonun bir diğer cazip dokuması olan lurexler sokaklarda ışıltı yaratmak isteyenler için geliyor. Lurex modasının detaylarını öğrenmek için ise Lurex ile Sokaklarda Parlayan Şıklık yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bahar Kombin Onerileri

Çizgili parçalar baharın gelişi ile hipnotize edici etkisini yine ortaya koyuyor. Enine çizgileri ceketler ya da aksesuarlar ile renklendirmek ise kilolu gösterme etkisini yok etmeye yarıyor. Özellikle sportif kombinler için fazla uğraşmadan ya da detaylarda kaybolmadan kolayca kullanabileceğiniz çizgili elbiseleri bahar kombinlerinin gözdelerinden biri ilan ediyoruz.

Bahar çiçekleri

Bahar Kombin Onerileri

Bahar gelmişken çiçeklere yer vermemek olmaz. Ancak bu sene çiçekleri en çok göreceğimiz renk pembe tonlarında olacak. Nude tonlara veda ederken renkli ve canlı pembelere gardırobunuzda yer açmayı bu bahar ihmal etmeyin.

Hanımefendi şıklığı

Bahar Kombin Onerileri

Daha özel kombinler arayan hanımefendiler için baharın gelişi ile birlikte yalnızca giysilerde değil ayakkabılarda da hafif açılmalar oluyor. Ayakkabı konusunda stiletto seçmek sizi kalın botlardan kurtarıp bir anda hanımefendi havasına sokmaya yetecek. Eğer bu görünümü biraz daha sofistike kılmak isterseniz modern kalem etekler ve yünlü kazaklar özellikle soft ve uçuk tonlarda yapacağınız kombinlerle harika görünebilir.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*