En Havalı Trend: Omuz DekoltesiYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Kombinlerde omuzlar fora!

Sezonun en canlı trendlerinden biri omuz dekoltesi. Size özel kullanım ve kombinleme önerileri ile sunduğumuz omuz dekoltesi dilerseniz ofis şıklığının vazgeçilmez parçası dilerseniz de bohem tarzın gözdesi olarak kullanılabiliyor. Siz de omuz dekoltesine sahip farklı kayık yaka üst modellerini inceleyerek bahara hızlı ve canlı bir giriş yapın.

Hangi parçalarda kayık yaka tercih etmeli?

Omuz Dekoltesi

Kayık yaka ve omuz dekolteli bluz modellerinde canlılık ve hareketlilik hakim olduğundan bu modellerde kalın ve sert kumaşlar yerine tül, saten ya da pamuk ağırlıklı kumaşlar seçmeye özen gösterin. Böylece daha efil efil bir görüntü yaratacak olan bluzlarınızda çiçek desenlerini tercih etmek de baharı karşılamak için ideal olabilir.

Omuz Dekoltesi

Özellikle tül gibi daha transparan kumaşların renkli olanlarında seçtiğiniz omuz dekolteli bluzlarda sıcak bir hava yaratmak için olabildiğince doğal tonlar seçin. Yumuşak tonlardaki giyim seçiminizi yine doğal saçlar ve makyaj ile birlikte kullanın.

Hangi parçalar ile kombinlemeli?

Omuz Dekoltesi

Eğer kayık yaka üst parçanızda pilelerden faydalanılan bir tasarım seçtiyseniz alt kısmında da bu hareketliliğe uyum sağlayacak bir parça kullanın. Düz kesim hafif etekler bunun için ideal olmakla birlikte baharın hareketliliğini yansıtmak için bu kombine canlı renklerde aksesuarlar eklemeyi unutmayın.

Omuz Dekoltesi

Eğer yaka kısmında danteller kullanılan bir kayık yaka bluz modeli seçtiyseniz, boru paça ya da skinny jeanler ile dolgu topuk ayakkabılarınızı kombininiz için kullanabilirsiniz. Özellikle üst renginiz mürdüm, bordo gibi mat renklerde ise alt kısımda koyu lacivert kot seçimi akıllıca olacaktır.

Omuz Dekoltesi

Desenli ya da işlemeli bluzlar ise uzun kollu olarak tercih edilmeye müsait tasarımlardır. Bu kayık yaka bluzlarda dikkat etek kısımlarına toplandığından sizin de kabarık bir etek giymeniz bel kısmını fazla yoğun ve kalın göstereceğinden yüksek bel skinny jean ya da kalem etek gibi dar parçaları seçebilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*