En Klas Makyaj Modeli için Ürün SeçimiYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Özel Günlere Özel Makyajlar

Klas davetlerin ve özel görünmenizi gerektiren etkinliklerin özel tarzı ile hem abartısız parıltıyı hem de etkileyici güzelliği size bir arada sunan glamour girl makyaj modeli hafif nostaljik havasının yanında özel davetlerin alıştığımız klasik görüntüsünde olabildiğince naif bir dikkat çekicilik ile bizlere sunarken, doğru ürünleri seçmek ise işlerinizi çok daha kolaylaştırıyor. Yalnızca birkaç ürün ile ”glamour girl” tarzının havasını yakalamanızı sağlayan bu klas makyajın detayları ve marka önerilerimiz ise yazımızın devamında sizleri bekliyor.

Glam Shine 6 Hours Parlatıcı 507

Parlaklığın yoğun pigmentlerin yanı sıra özel dokusu ile de cezbedici bir hal almasını sağlayan Glam Shine Lip Gloss, uygulama kolaylığı konusunda da parlatıcıları tercih etmemizin sebeplerinden biri oluyor.Fırçasının tıpkı içeriği gibi yumuşaklık kazandıran yapısı sayesinde dudaklarda dolgunluğu ve çekiciliği kat kat arttıran Glam Shine renkleri konsunda biraz daha esnek olabilir, giyim renginize bağlı olarak nude tonlar ya da daha vahşi kırmızılar da tercih edebilirsiniz.

Makyaj Ürünleri

 

 

 

L’oreal Paris Infaillible Fondöten 225 Beige

 

Cildinize uzun süre dayanıklılık gösteren makyaj modelleri oluşturmak için makyaj bazınızı uyguladıktan sonra direkt olarak mat bir tonda olan bu fondöteninizi uygulamaya geçebilirsiniz. Kontürleme basamakları konusunda doğallıktan yana olabilir, yalnızca burun kemiği ve göz altlarına kapatıcı uygulaması yaparak makyajınızda bütünlüğü yakalayabilirsiniz.

Makyaj Ürünleri

L’oreal Paris True Match Allık 165 Rose Bonne Mine

Allıklarınızı klasik uygulama bölgesinin abartıya dönüştürmemeye dikkat ederek bir miktar daha geniş alan uygulamanıza olanak tanıyan bu makyaj modelinde cildinizde belli başlı noktalarda renklendirme sağlanması güzelliğinizin ön plana çıkarılması için önem taşımaktadır.

Makyaj Ürünleri

 

Blackbuster Göz Kalemi Intense Black

Gözlerinizin hem alt hem iç kısmına yoğun siyah göz kalemi uygulaması yaptıktan sonra buğulu bir hava yakalamak için sert bir fırça ile hafif dağıtma yapabilirsiniz.

Makyaj Ürünleri

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*