En Kolay Nail Art ModelleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Tırnakları Renklendirmenin Kolay Yolu

Nail art son dönemlerin tırnakları süslemek için en çok kullanılan eğlenceli şekilleri ile sınırsız alternatif sunan tırnak süslemelerinden oluşuyor. Peki fırçalardan çıkartmalara kadar birçok farklı gereçle yaptığımız nail art yapımı sandığınız kadar zor mu?

Birçok kişi tırnaklarının ustaca bir bakım gerektirdiği düşüncesi ile nail art modellerinden uzak dursa da aslında birçok kaç küçük ipucu ve işlerinizi kolaylaştıracak model örnekleri ile sizin de eğlence ve zarafeti ellerinizde taşımanız mümkün olabiliyor. Sizin için ilgi çekici olduğu kadar kolaylığı ile de bayıldığımız nail art modellerini derledik, denemesi size kaldı.

Kış renklerinden ilham alın

Kışın kullandığımız en klasik renk çiftlerinden biri olan kırmızı ve beyazın uyumu nail art ile tırnaklara da taşınıyor. Tırnaklarda daimi bir  yeni yıl tazeliği ve kışın soğuk konseptine uygun sıcaklık ve soğukluğun zıtlığını bir araya getiren bu nail art modelinin uygulaması ise oldukça eğlenceli. Tırnaklarınıza manikür uygulamasının ardından çift kat beyaz renk ojenizi sürün ve tamamen kurumasını bekleyin. Seçtiğiniz iki tırnağınıza da diğer eşi kırmızı ojenizi uygulayın. Kırmızı tırnaklarınızın üzerine beyaz, beyaz ojelerinizin üzerine kırmızı ile düz çizgiler çizin ve bunları dilerseniz tırnak uçlarına üçgen şeklinde uygulayın.

Aynı uygulamaları kışın diğer soft renkleri ile de deneyebilir hatta renk çeşitliliğini arttırarak desen uygulamalarına gerek kalmadan da tırnak süslemeleri havası yaratabilirsiniz. Bunun için lila, şeker pembesi ve krem tonlarında ü farklı ojeyi farklı tırnaklarınıza uygulayın ve dilediğiniz tırnağınızın diplerine biraz altın sim serpiştirin.

Hayvan patilerinden geometrik desenlere

Desenler konusunda sizi tamamen özgür bırakan nail art nasıl yapılır konusunda yaratıcılığınızı kullanabilir, ince fırçalar ile ister benekler ve çizgiler ile geometrik desenler yaratabilir, isterseniz de sevimli hayvan figürleri dahi oluşturabilirsiniz.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*