En Rahat Bahar Ayakkabısı FikirleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Isınan havalar ayaklarınıza rahatlık getiriyor

Sezonun renginin yavaş yavaş değişmekte olduğu geçiş aylarında ayaklarınızın rahatlığı da daha fazla ön plana çıkıyor. Özellikle gündelik giyimde rahatlık arayan kadınların modadan vazgeçmesi ise elbette mümkün değil. Bu sene en çok beğenilen ve sokaklarda sık göreceğimiz ayakkabı fikirleri ise size ilham olmak için vitrinlerde yerini alırken sizlerle önceden buluşuyor.

Yoga askılı sandaletler

rahat bahar ayakkabisi

Yoga askılı sandalet kavramı sanıyoruz hiç varlığını bu sezona kadar bu kadar hissettirmedi. Ayakkabılıklarımıza yeni yeni girerek kendini gösteren bu modelin rahatlığı ise şaşırtıcı seviyede. Ayakları parmak arası kullanım fikrinin yanı sıra kalın ve buruşuk şeritlerle saran bu sandaletler düz taban keyfi isteyen hareketli hanımlar için birebir. Baharın ferahlığı için nude tonlarda, sahil akşamları için siyah renginde tasarımlarını görmeniz de mümkün.

Taşlar daha da ağırlaştı

rahat bahar ayakkabisi

Sandaletleri süsleme amacıyla en sık kullanılan tasarım fikri olan boncuklar bu sezon daha da ağırlaşıyor. Ağırlaşma dediğimize aldanmayın, büyük doğal taşlar yerini parıltılı mini boncuklarla oluşturulan el dikimi desenlere bırakırken karmaşık görüntü daha ağır bir imaj yaratıyor. Yoksa sandaletlerimizin şıklığı kadar rahatlığı da tartışılmaz.

rahat bahar ayakkabisi

Ben taşlar yerine parlaklığın dokudan gelmesini isterim, derseniz de metalik parlaklıklarda ve ince şeritli sandaletleri de mutlaka denemenizde fayda var.

Kalın topuklar

rahat bahar ayakkabisi

Topuklu ayakkabıların baharın temposuna uyum sağlamanızda yanınızda olamayacağı yanlışına kapılmayın. Kalın topukların nude tonların zarifliğine sağladığı uyumu gün içerisinde birçok farklı ortamda kullanmak üzere değerlendirebilirsiniz.

Spor ayakkabının bahar yorumlaması

rahat bahar ayakkabisi

Spor ayakkabıların sağladığı rahatlık elbette kuşkusuz favorimiz. Ancak bahar aylarında spor ayakkabılarınızı düz siyah ya da düz beyaz gibi alışılmış formlardan biraz kurtarmanızda fayda var. Fazla araştırmaya gerek yok. Adidas, Nike gibi ünlü spor mağazalarında bahar aylarına özel renkleri, neon desenleri, hatta el işlemelerini görebilmeniz mümkün.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*