En Renkli Yaz Manikürü FikirleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Yaz geliyor tırnaklar renkleniyor

Yazın gelişi ile birlikte yenilenen sadece gardıroplar değil elbette. Her yönüyle yepyeni bir tarza kucak açtığımız ve canlı renklere merhaba dediğimiz yaz sezonunda zarafetin göstergesi tırnaklar da nasibini bu yenilik telaşından almış oluyor. Tırnaklarınızı rengarenk boyamakla sınırlı kalmayıp onlara en eğlenceli ve yaratıcı görünümü kazandırmak istiyorsanız bu işin sandığınızdan kolay olduğunu unutmayın. Eğer siz de tırnaklarını yenilemek için yazı bekleyenlerdenseniz en iyi yaz nail art modellerini bizimle keşfedin.

Gün ışığı

yaz manikuru1

Elbette yaz tırnaklarının en belirgin özelliklerinden biri onlara güne ışığı yansıtacak renkler kazandırmak. Bunun için sarı ve turuncu gibi renkleri tercih etmeyi unutmayın. Ardından tamamen beyaza boyadığınız bir tırnağınıza kocaman bir yuvarlak yapıp etrafına minik üçgenler çizerek güneş formu verin.

Deniz kenarı renkleri

yaz manikuru

Marin temadan bu sene de vazgeçemedik. Tırnaklarınızda lacivert, beyaz ve altın rengi uyumuna yer açın. Renk renk boyadığınız tırnaklarınıza deniz yıldızı gibi desenler yapabilir ya da aceleniz varsa yalnızca çizgilerle yetindiğinizde bile harika görünebilirsiniz.

yaz manikuru

Pastel renklerin yaz için ne kadar uygun olduğunu sanıyoruz ki belirtmemize gerek yok. Yeşil, pembe gibi renklerin dore ve beyazla uyumu özellikle de bikininizin uçuk renkleri ile harika görünecektir. Ancak dilerseniz biraz canlılık için nar çiçeği gibi renkleri de aralara serpiştirmekte fayda var. En güzel yanı ise tırnaklarınızda dilediğiniz deseni yapmanıza olanak verecek olan bu manikür modelleri için tırnağınızın çok da uzun boylarda olmasına gerek olmaması.

yaz manikuru

Tırnaklarınızda doğal nesnelerden esinlenen renklere yer veriyorsanız kesinlikle yaz lezzetlerinin kendine özgü havasını da denemelisiniz. Bunun için sarı zemin üzerine hardal rengi ile çapraz çizgiler çizin ve tırnak diplerine yeşillik vererek son dokunuşu yapın. Ananas tırnakları hazırlamak bu kadar kolay!

yaz manikuru

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*