En Şık Kombin Önerilerimiz ile Sokakları Podyuma DönüştürünYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Sokaklarda çekici şıklık

Tıpkı bir defilede gibi görünmenizi sağlayacak kombin önerilerimiz baharın gelişi ile birlikte hareketlenmeyi de ihmal etmiyor. Ancak genelde canlı ve sevimli tarzların hakim olduğu bahar renklerine ek olarak vizon, füme, nude gibi ağırbaşlı renkler de bu sene 2017 bahar modası trendlerini denerken renk konusunda göz önünde bulundurabileceğiniz alternatifler yaratıyor.

Cesur danteller

Sik Kombinler

Dantellerin kullanımını oldukça cesur tarzlarda gördüğümüz 2017 bahar modası, şıklığı iddialı bir şekilde ortaya koymak isteyen kadınların bayılacağı türden. Özellikle gotik tarzı yansıtan siyah ya da gündelik kullanıma uygun bohem tasarımlar farklı görünmeyi seven kadınları cezbedebilir. Renk konusunda da çeşitlilikten geri kalmayan 2017 bahar modasında tamamlayıcı unsur olarak en çok ayakkabılara dikkat çekilmiş.

Sik Kombinler

Daha özel davetler için daha iddialı parçalar arayanlara dantelin bu transparan haline uygun retro saç ve makyajlar uygun görülüyor. 50’ler havasını yansıtan bu Avrupai stil, özel daveletlerde tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyenlerin gözdesi olabilir.

Sik Kombinler

Sik Kombinler

Hanımefendi tarzından ödün vermeyenleri yine retro tarzın kadınsılığına götüren bir diğer tasarım da ince el işlemeli kabarık etek ve kayık yaka kesim elbiseler, portföy çantalar ve stillettolar ile oluşturulan bu kombin örneklerinden geliyor. Altın renginin verdiği nostaljik hava siyahın modern dokusunda kendini en şık şekilde ortaya koyuyor.

Sik Kombinler

Kadife senenin başından itibaren bizleri etkisi altına almakla birlikte kadifenin kendinden desenli formlarını da 2017 bahar modasında görmeye devam ediyoruz. Özellikle kanvas kumaş ceketlerle zıt bir uyum yakalayan kadife mini elbiseler rahat görünümü seven kadınlarda dengeli şıklık için iyi bir ek parça olabilir.

Sik Kombinler

Lurex modası adeta alıp başını gitmeye devam ediyor. Pileli uzun etekler ve püsküllü İspanyol kol bluzlar ile ilk kez karşımıza çıkan lurex dokumalar aslına bakarsanız gece parlaklığını yansıtmak için ideal birer elbise fikri de olabiliyor. Lurexin ağır dokusuna uygun vizon ya da koyu yeşil tonlarında elbiselerde uzun ve düz inişler sayesinde oldukça asil bir hava yakalanabiliyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*