En Tarz Tshirtleri Mini Elbise YapıyoruzYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Tshirtlerle Mini Elbise Yaratmak

Uzun tshirtlerimizi tayt ya da short modelleri ile kullanırken oldukça rahat olabiliyoruz. Ancak bu rahatlığın dozajını biraz daha arttırmak ve kendine güvenen kadınların tercihi olarak 2017 modasında yeni bir akımla karşılaşıyoruz. Uzun tshirtleri mini elbise olarak kullanarak siz de asi ve dikkat çekici farklı bir görünüme sahip olmak için kombin önerilerimizi inceleyebilir ve sokak modasında duruşunuzla yenilikçiliğin lideri olabilirsiniz.

Tshirt Mini Elbise Tshirt Mini Elbise
Uzun çizmeler ile sportif kadınsılık
Uzun çizmeler özellikle kış modasında mini elbiseleri tercih ettiğimiz günlerde şüphesiz en çok uyumu yakaladığımız kombin parçalarının başında geliyor. Ancak mini elbise tercihiniz uzun tshirt formunda olacak ise bu konuda uzun çizmeler sınırları biraz daha zorluyor ve dizlerin yukarısına çıkan boylarının yanı sıra ince ve yüksek topukları ile sportif şıklığınıza göz alıcı bir kadınsılık ekliyor.

Tshirt Mini Elbise
Uzun çizmeler mini elbise modellerinin özellikle ekstra mini olan boyuna harika bir uyum sağlarken, bu iddialı duruşu büyük çantalar ile tamamlamak ise diğer bir önerimiz oluyor.
Deri çizmelerinize uyumu sağlamanız için yine deriden yapılan zımbalı ya da fermuarlı büyük çantalar siyahın büyüsünü ve asiliğini her yanınızda taşımanıza olanak sağlıyor.

Tshirt Mini Elbise Tshirt Mini Elbise
Kot ceketlerin eşsiz uyumu
90’lar esintilerine sahip bol ve uzun tshirtlerinizi yeniden değerlendirmenize olanak tanıyan ve nostaljiye modern bir yorum katan bu tarzın şüphesiz en çok sevilen parçalarından biri de tshirtlere uyumu ile bildiğimiz kot ceketler oluyor. Dilerseniz açık renklerde dilerseniz koyu renklerde kot ceketlerinizi ister omzu düşük, ister kollarını giymeden omuzlarınızdan sarkan ya da dilerseniz belinize bağlı şeklerde kullanmanız mümkün. Size yaratıcı tasarımlar için geniş bir alan bırakan 2017 kış modasında kot ceketlerin tshirtlere sağladığı uyum artık aynı tarzda elbiselere yansıyor.

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*