Erkeklerde Yeni Trend Hipster SaçlarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Dikkat çekici hipster tarzı saçlar

Ellerinde kahveleri, uzun ve karmaşık sakalları, dikkat çeken dövmeleri ve vazgeçemedikleri kitapları ile her anlamda kendine has bir tarz ortaya koyan bir anda modanın her alanında kendine ait bir köşe edinen hipsterlar, erkek saç modelleri ile de yaratıcılıklarını ve özgünlüklerini ortaya koymaktan geri kalmıyorlar. Farklı tarzlara uygun en çılgından en sakine volümün farklı şekillerde saça kazandırıldığı farklı saç modellerini birlikte inceliyoruz, hipster modasının erkek saçlarına yansımalarını keşfediyoruz.

Hipster Saclari

Sportif ve hacimli Mohawk

Yarı mohawk ya da mohawk gibi isimler ile karşınıza çıkabilecek olan bu tipik hipster tarzı saç modeli, pratik uygulaması ve sportif duruşunun yanında saçlara hacim kazandırılması sayesinde erkeksi bir görünüm de veriyor.

Hipster Saclari

Saçlarınızın yan kısımlarının kısa, tepe kısımlarının ise nispeten uzun olduğu klasik hipster tarzında, uzun bırakılan kısımların tek bir yan ya da çapraz tarafa doğru tarandığını ancak bunun tarzınıza bağlı olarak ucu hafif dalgalandırılarak dağınık bir şekilde ya da saç spreyi ile sabitlenmiş iri tek bir dalga şeklinde olabildiğini görüyoruz.

Hipster Saclari

Daha klasik tarzlardan hoşlanan erkekler için tek bir dalga daha ciddi bir duruş sağlayabilirken, sakalları kısa ve sportif duruştan hoşlanan erkekler için dağınık dalgalar daha iyi bir seçenek olabilmektedir.

Yarı kısa-uzun saçlar

Bir diğer hipster tarzı klasiği olan yarı kısa-uzun saçlarda yine saçların iki yanının kısa tutulduğunu, tepe kısmında ise uzun saç bırakıldığını görüyoruz. Ancak farklı olarak aynı saçta uzunluk ve kısalık farkını arttıran bu saç modelinde yan kısımların kazıtıldığını ve üst kısımların topuz ya da atkuyruğu yapacak kadar uzun tutulduğunu görebiliyoruz.

Hipster Saclari

Hipster tarzının vazgeçilmezi olan büyük ve uzun sakallara oldukça uyumlu olduğunu düşündüğümüz bu farklı saç modelinde dilerseniz saçlarınızın yalnızca ense ve ense üstünü kısaltıp kalan kısmından mini bir topuz yapmanız da mümkün olabilir.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*