Erkeklerin İlişkilerinde En Sık Yaptığı HatalarYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Erkeklerin hataları ilişkileri yıpratabiliyor

Bilindiği gibi hataların tek tarafın üstüne yıkılması büyük bir ilişki hatası. Ancak genele bakıldığında erkeklerin daha sık yaptığı ve tekrarladığı hataları görmek mümkün. Bazı hatalar var ki ilişkileri sağlıksız kılmaya doğru emin adımlarla ilerliyor, bazı hatalar ise ilişkinin sonu anlamına gelebiliyor. Siz de erkeklere özel ilişki ve evlilik tavsiyelerimize dikkat ederek hem sevdiğiniz kişiyi hem de kendinizi daha mutlu edebilirsiniz.

erkeklerin iliskide en sik yaptigi hatalar

Sevginizi gösterin

erkeklerin iliskide en sik yaptigi hatalar

Birçok erkeğin ağzından ”ben sevgimi gösteremiyorum” gibi laflar duymaya alışkınız. Oysa sevgi bir şekilde ifade edilmediğinde ya da hareketlere yansıtılmadığında bir anlamı kalmadığı gibi inandırıcılığını yitirerek karşı tarafta kandırılmışlık hissi oluşturabiliyor. Bu nedenle erkeklerin egolarının söylettirdiği bu cümleyi bir an önce yenmeleri ve hayatlarındaki özel kişiye hak ettiği sevgiyi göstermeleri gerekiyor. Herkesin sevgisini dile getirme ya da gösterme şekli farklı, belki bir demet çiçek belki de yalnızca tek bir cümle sevdiğiniz kişi için unutulmaz olabilir.

erkeklerin iliskide en sik yaptigi hatalar

Yardımcı olun

Erkeklerin ilişkilerindeki en belirgin hatalarının başında görevleri kadınların ve erkeklerin görevleri olarak ikiye ayırmanın geldiğini söyleyebiliriz. Oysa ki ilişkilerin modern zamanın getirilerinden etkilenmesini bir yana bıraksak dahi kadınların ne derece güçlü olduğunu gösteren birçok örnek mevcut. Bu nedenle nasıl ki bir kadın araba kullanıyor ya da musluk tamir ediyorsa sizin de cinsiyetlere anlam yüklemeyi bırakarak evin ve sosyal yaşantının getirdiği sorumluluklara dahil olmanız gerekiyor. Neden bugün bulaşığı siz yıkamakla işe başlamıyorsunuz?

erkeklerin iliskide en sik yaptigi hatalar

Onu dinleyin

Bu öneri belki ilk başta size klişe gibi gelebilir. Ancak ilişkilerin temel sorununun gerçek bir iletişim kuramamaktan ileri geldiğini de inkar edemezsiniz. Sevdiğiniz kişinin her şeyden önce yakın arkadaşınız olduğunu unutmayın ve yeri geldiğinde ona gerçek bir arkadaş gibi destek olun ya da onunla gündelik sohbetler oluşturarak iletişimini nitelikli kılmak için adım atın.

erkeklerin iliskide en sik yaptigi hatalar

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*