Evinize Bahar Getirecek Dekorasyon FikirleriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Evinize bahar neşesi gelsin

Bahar tüm neşesi, canlılığı ve doğallığı ile kapımızda. Peki baharın gelişini evinizde karşılamak ve bu neşeyi dekorasyonunuza da taşımak için ne yapmak gerekiyor. Size özel bahar dekorasyonu fikirlerini okuyarak siz de zamanınız ve paranız cebinize kalacak şekilde evinizi yenileyebilir, detaylara bahar havasını işleyerek evinizde daha keyifli saatler geçirebilirsiniz.

 

 

bahar dekorasyon fikirleri

Bahar renkleri

Evinizi bahar konseptine uygun hale getirmek için elbette en büyük yardımcınız canlı ve doğal renkler. Doğanın ışıltısını evinize taşımak için kullanabileceğiniz canlı renklerin arasında 2017 dekorasyon modelleri için sarı, yeşil, pembe, yavru ağzı, krem renkleri dikkat çekiyor. Dilerseniz mavinin de uç tonlarını kullanabileceğiniz dekorasyonunuzda birkaç boya ile dilediğiniz rengi kullanmanız mümkün.

bahar dekorasyon fikirleri

Sandalyelerinizi boyayarak ya da birkaç kumaş parçasını kenarlardan ahşaba zımbalayarak dokumalarını direkt değiştirebilirsiniz. Daha canlı bir görünüm için sandalyelerinizde bold renkleri farklı farklı tonlarda kullanmaya özen gösterin.

Renkli köşeler

Evinizde renkli bahar köşeleri yaratın. Bunun için boş duvarlar, köşe yemek takımları, merdivenler ideal kısımlardır. Ölü boşlukları el yapımı kağıt süslemeler ile bir anda rengarenk bir dokuya kavuşturabilirsiniz.

bahar dekorasyon fikirleri

Çiçeksiz bahar mı olur?

Bahar demişken en olmazsa olmazı hepimiz biliyoruz: Çiçekler!

Çiçeklerinizde mutlaka doğal olanları ve canlı renklerde olanları tercih edin. Zıt renklerde çiçekler evinizde fazladan aksesuar alma derdinden sizi kurtaracaktır. İç açıcı ve rahatlatıcı olmaları da cabası.

bahar dekorasyon fikirleri

Evinizi renklendirirken biraz cesur ve hamarat olmakta fayda var. Vazolarınızı sirkeli su ile silerek boya için zemin hazırlayın. Boyaların kabarmasını önleyecek bu işlemin ardından akrilik boyalar ile mat ancak rengarenk saksılar üretin. Artık pencere önleri bahara hazır!

bahar dekorasyon fikirleri

 

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*