Evinizi Bahara Hazırlayacak Dekorasyon TüyolarıYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Evinizin baharı karşılamaya hazır olduğuna emin misiniz?

Sağlığınızdan bakımınıza, saçlarınızdan beslenmenize belki de hayatınızdaki her detayı baharın gelişi ile değiştirdiğiniz ya da değiştiriyorsunuz. Isınan havalar ile birlikte kışın tozu ve soğuğu üzerimizden yavaş yavaş sıyrılırken, baharın gelişini en belirgin şekilde yansıtan evinizi düşündünüz mü? Bir yaşam alanı olarak mevsime uygun atmosferin taşınmasının en önemli olduğu mekan olan evlerimiz, sizlere özel dekorasyon önerileri ile oldukça hızlı ve keyifli bir şekilde bahara hazırlanıyor.

Pastelleri çok sevdik

evi bahara hazirlamak

Pastel renkleri sezonun modadan aksesuarlara kadar sık değişkenlik gösteren her alanında zirvede gördüğümüz 2017 senesinde, evinize baharı taşımak için de tercih edilmesi oldukça yumuşak bir etki yaratıyor. Pembe, mavi ve sarının beyaz ya da krem gibi aydınlık zeminler üzerinde düzenli bir yayılım izlemesi ile birlikte evler bahar renklerine bürünmüş ve iç açıcı bir hale gelebiliyor.

Biraz toparlanma vakti

evi bahara hazirlamak

Baharla birlikte evinizde biraz daha geniş ve ferah bir imaj uyandırmak sizi daha canlı kılacaktır. Evinizde biraz alan yaratmak içinse toparlanmak şart. Bu toparlanmayı dağınıklıkları toplama ya da temizlik olarak düşünmeyin. Eşyalarınıza belli bir alan verip kalanı kendiniz için kullanmak eminiz sizi hareketlendirecek ve rahatlatacaktır. Örneğin kanepeleriniz için tek bir köşe belirleyin ve onları orada birbirine yakın tutun. Ayrıca kalın halılarınıza veda edin ve renkli kilimlerle boşlukları doldurun.

evi bahara hazirlamak

evi bahara hazirlamak

Balkonlarınızı aman ha havalar ısınırken ihmal etmeyin. Sıcakların keyfini çıkarmak ve sevdiklerinizle vakit geçirmek için evin en ideal yeri olan balkonlarda küçük bir temizliğin ardından serilen bir kilimin ve birkaç puf ya da sandalyenin ne kadar büyük değişiklikler sağladığını görünce siz de şaşıracaksınız.

evi bahara hazirlamak

Bahar demişken renk ve çiçek dememek olmaz. Evinizin bahçesini içeri taşımak için daha fazla beklemeyin. Sofranızdan kitaplık raflarına kadar çiçekleri kullanabileceğiniz her alanı değerlendirin.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*