Evinizi Daha Havalı Gösterecek Ucuz Dekorasyon ÖnerileriYazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter

Dekorasyon Sandığınızdan da Kolay

Dekorasyon denildiği zaman akla hemen büyük değişiklikler ve haliyle büyük harcamalar gelir ve birçok kişi bu önyargı nedeniyle evini yenilemekten kaçınır. Ancak büyük maliyetler olmadan da evinizi daha keyifli bir yer haline getirmek alsında biraz yaratıcılık ve biraz da emekle oldukça kolay olabilmektedir. Siz de önerilerimizi okuyarak biran önce hayata geçirin, evinizi kendiniz ve sevdikleriniz için daha şık bir yaşama alanı haline getirin.

Dekorasyon Onerileri

Sonbahardaysanız işlerinizi yapraklar ile daha da kolaylaştıracak ancak yaz aylarından kalma çiçeklerinizi değerlendirmenizi de sağlayacak bir fikrimiz var. Siz de kuru çiçek ve yaprakları evinize taşıyarak bahar havasını daima evinizde taşıyın. Bunun için bir tepsi, çerçeve ya da sehpa üzerine dilediğiniz kurutulmuş çiçek ve yaprakları yerleştirip üzerine ince bir cam kapatmanız yeterli. Dilerseniz mumlarınızı eriterek de içlerine çiçeklerinizi yerleştirerek kurutup renkli mumlar elde edebilirsiniz.

Dekorasyon Onerileri

Kışın en büyük keyfi, yazların ise renkli örtüsü battaniyelere evinizde bol bol yer vermeyi ihmal etmeyin. Evinize daha bohem bir hava katacak olan el örmesi battaniyeler, yalnızca biraz yün ve iki şişe mal olacağı gibi evinizi ve koltuklarınızı renklendirmek için de birebir.

Dekorasyon Onerileri

Halılarınızın lekelerini silmekle vakit geçirmek ve halı yıkamaya saatlerinizi ayırmanıza rağmen çıkmayan lekeleri görmeye devam etmek oldukça can sıkıcı olabilir. Ancak eğer bu lekeleri biraz boya ile desenlere dönüştürerek kamufle ederseniz o zaman bir anda bu sıkıntı bir eğlenceye dönüşebilir. Ayrıca açık renk halılarınızı lekelerden korumak için de önceden boyamak eğlenceli bir aktivite seçeneği olabilir.

Dekorasyon Onerileri

Cama ya da kapı kirişlerine yakın noktalara konan ziller ve minik çanlar sizi ilkokul yıllarının bando seslerine ya da sokaklardaki duyduğunuz o sevimli seslere çağrışım yaparak nostaljik zamanlara götürebilir. Dilerseniz çan, dilerseniz çubuk şeklinde zilleri ferforje demirler ya da renkli ipler ile kapı girişlerine asabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak destek olabilirsiniz.Share on FacebookTweet about this on Twitter


Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*